Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Astrid Bioretinol denní krém proti vráskám + vyplnění pleti OF 10 50 ml

  Popis : ASTRID BIORETINOL Pokročilý denní krém proti vráskám účinně hydratuje, příjemně vypíná a zpevňuje zralou pleť. Jeho složení obsahuje unikátní „koktejl“ ingrediencí proti stárnutí včetně bakuchiolu, komplexu vitamínů a kyseliny hyaluronové.
  159 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Bakuchiol, přírodní alternativa k retinolu, pomáhá bojovat proti stárnutí: redukuje viditelné linky a vrásky a zároveň podporuje elasticitu pleti a její hladkost pro dosažení sametově jemného vzhledu. Poskytuje silný účinek proti vráskám a pro revitalizaci pleti, aniž by hrozilo její podráždění (zarudnutí, šupinatění, dermatitida). V kombinaci s vitamíny a kyselinou hyaluronovou tento krém proti vráskám zanechává vaši pleť hladší, jasnější a s méně viditelnými vráskami. Obohacený o komplex vitamínů B5, B3, C & E, který pomáhá pleť posílit, zmírnit nežádoucí pigmentaci, sjednotit její tón a podpořit její přirozený jas. Obsahuje rovněž OF 10 pro ochranu pleti před účinky UV záření a předčasným stárnutím. Pro hladší, jemnější a omlazenou pleť.

  Aplikujte denně na důkladně očištěnou pleť tváře, krku a dekoltu. Vyhněte se oblasti očí. Pro lepší výsledky doporučujeme používat společně s Astrid BIORETINOL Pokročilým nočním krémem a sérem proti vráskám.