Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Astrid Rose Premium 65+ posilující a remodelující noční krém 50 ml

  Popis : ASTRID ROSE PREMIUM Posilující a remodelující noční krém byl vyvinutý speciálně pro potřeby velmi zralé pleti. Toto jedinečné složení, skládající se z inovativního komplexu 3 růží, ceramidů a peptidů, účinně hydratuje, zlepšuje elasticitu a zvýrazňuje kontury obličeje, takže vaše pleť vypadá viditelně revitalizovaná, pevnější a silnější.
  249 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  Aplikujte každý večer na důkladně vyčištěný obličej, krk a dekolt. Pro lepší výsledky doporučujeme používat v kombinaci s Astrid ROSE PREMIUM Posilujícím a remodelujícím denním krémem.
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Astrid Rose Premium 65+ posilující a remodelující denní krém OF15 50 ml

  Popis : ASTRID ROSE PREMIUM Posilující a remodelující denní krém byl vyvinutý speciálně pro potřeby velmi zralé pleti. Toto jedinečné složení, skládající se z inovativního komplexu 3 růží, ceramidů a peptidů, účinně hydratuje, zlepšuje elasticitu a zvýrazňuje kontury obličeje, takže vaše pleť vypadá viditelně revitalizovaná, pevnější a silnější.
  249 Kč

  Parodontax Kompletní ochrana extra fresh 75 ml

  Popis : Zubní pasta Parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin. Pasta kombinuje účinnost naší nejpokročilejší zubní pasty pro zdravé dásně se složkami, které pomnáhají udržet silné zuby.
  89 Kč

  Corega Antibakteriální čistící tablety 30 ks

  Popis : Čisticí tablety Corega jsou určeny k čištění celkových zubních náhrad a částečných, snímatelných náhrad.
  89 Kč

  Parodontax Active Gum Health Fresh Mint ústní voda 500ml

  Popis : Parodontax Active Gum Health Fresh Mint ústní voda s fluoridem bez alkoholu. Používejte jako každodenní součást pravidelné péče o Vaši ústní dutinu. Pomůže Vám udržet zdravější dásně a silnější zuby.
  119 Kč