Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  autokosmetika

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Coyote Cockpit sprej vanilka na čištění interiéru 400 ml

  Popis : Ošetřující sprej vnitřních částí vozu, s klasickou příjemnou vůní vanilky. Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla. Působí antistaticky, chrání hmotu před lámavostí.
  99 Kč

  Coyote čistič disků 500 ml

  Popis : Přípravek určený k čištění disků kol ocelových i z lehkých slitin. Výborně čistí běžné nečistoty a odstraňuje znečištění, vznikající vlivem tření brzdového obložení.
  99 Kč

  Coyote oživovač pneu a plastů 400 ml

  Popis : Přípravek určený k ošetření pneumatik a vnějších plastů a všech pryžových částí. Čistí, vrací původní vzhled, ošetřené místo udržuje v elastickém stavu. Parfémováno.
  109 Kč

  Regum ochranný prostředek k ošetření pryžových výrobků 200 ml

  Popis : Ochranný a konzervační prostředek k ošetření pryžových výrobků, je určen pro výrobky vystavené slunci, mrazu a vlhkosti. Zabraňuje oxidaci a stárnutí pryže, prodlužuje životnost pryžových výrobků, obnovuje elastičnost, pružnost a soudržnost.
  79 Kč

  Silichrom Ex leštící pasta na chromové součásti 120 g

  Popis : Druchema Silichrom Ex umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zoxidované, korozí poškozené chromové a kovové části automobilů i motocyklů. Dodává jim brilantní lesk a zanechává konzervační film, který spolehlivě chrání před nepříznivými vlivy atmosféry. Může se použít i na kola, nárazníky, nářadí a další předměty s chromovaným, niklovaným povrchem z nerezové oceli, hliníku, mosazi apod. Je nevhodný pro pokované plasty.
  99 Kč

  Silichrom na čištění a leštění kovů 90 g

  Popis : Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
  59 Kč

  Spokar pravá přírodní jelenice 20 dm²

  Popis : Vhodná na čištění a sušení automobilů, ale také do domácnosti. Jelenice vhodné k čištění skel, zrcátek, na lakované, chromových povrchů.
  399 Kč

  Tempo Pasta na staré laky 120 g

  Popis : obsahuje abraziva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karoserie automobilů. Vosková pasta odstraňuje z povrchu karoserie mikrovrstvičku zvětralého laku a další nečistoty organického i anorganického původu (asfalt, zbytky hmyzu, olejové skvrny). Výrazně oživuje lesk i původní barvu karoserie.
  89 Kč

  Velvana Arva bezoplachová 500 ml

  Popis : ARVA Bezoplachová je velmi účinný přípravek pro studené bezoplachové odmašťování a čištění kovových materiálů a lakovaných povrchů v autoopravárenství, servisech, údržbě vozového parku, v kovovýrobě a strojírenském průmyslu. ARVA bezoplachová odstraňuje nečistoty a ošetřený povrch chrání před korozí.
  109 Kč

  Velvana Arva oplachová 500 ml

  Popis : ARVA je aktivní čisticí prostředek k čištění a odmašťování různých kovových předmětů v autoopravárenství, v údržbě vozového parku a dílenských a servisních prostor. Čisticí oplachový přípravek odstraňuje mastné nečistoty z povrchu motoru, motorového prostoru a spodku všech druhů vozidel, stavebních, nákladních a zemědělských strojů.
  109 Kč

  Velvana Autocleaner Autobalsam 500 ml

  Popis : Lešticí a konzervační přípravek s tvrdým voskem ošetřuje a dlouhodobě chrání karosérie motorových vozidel.
  129 Kč