Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  bazénová chemie

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  KingPool algicid odstraňovač řas 1l

  Popis : Ničí všechny druhy řas, které se mohou vyskytnout v bazénech, je velmi účinný zejména na zelené řasy. Přípravek také účinně omezuje výskyt šlemu ve filtračním zařízení a zvyšuje jeho účinnost. Přípravek lze kombinovat se všemi dezinfekčními prostředky obsahujícími chlor, brom i kyslík. Vhodný pro všechny druhy vody. Při výhradním používání tohoto přípravku doporučujeme zhruba každé 2 týdny nárazové chlorování přípravkem Chlor šok.
  149 Kč

  KingPool Chlor šok 1 kg

  Popis : Anorganický rychlerozpustný 70% chlorový granulát na bázi chlornanu vápenatého pro desinfekci vody.
  199 Kč

  Kingpool indikační papírky 10ks

  Popis :pH testovací papírky
  29 Kč

  KingPool kombi mini tablety 1 kg -

  Popis :Pomalu beze zbytku rozpustné multifunkční minitablety s cca. 80 % aktivního chloru. Vhodné pro průběžné, dlouhodobé a komplexní ošetřování bazénové vody, zahrnující desinfekci chlorováním vyvločkování nečistot a zabránění růstu řas. Vhodné především pro menší bazény.
  249 Kč

  KingPool MAXI tablety 1 kg

  Popis : Pomalu a beze zbytku rozpustné chlorové tablety s cca. 90 % aktivního chloru.
  199 Kč

  KingPool Multifunkční maxi 5v1 tablety 1 kg

  Popis : Multifunkční tablety (200 g) na chloraci, vločkování a likvidaci řas.
  229 Kč

  KingPool pH minus 1,5 kg

  Popis : Přípravek pro snížení hodnoty pH bazénové vody.
  99 Kč

  KingPool pH plus 1 kg

  Popis : Přípravek pro zvýšení hodnoty pH bazénové vody.
  99 Kč

  Kittfort Zelená skalice 1 kg

  Popis Postřik roztokem skalice zelené (síran železnatý) se používá k hubení mechu v trávnicích. Zelená skalice, prostředek proti mechu, je hnojivo určené pro přihnojování rostlin během vegetace postřikem roztoku na list.
  69 Kč

  Probazen zazimovač 1kg

  Popis :Prostředek k přezimování bazénů zamezuje růstu řas a vzniku minerálních zákalů a usazenin během zimní pauzy. Díky svým vlastnostem značně ulehčí jarní čištění bazénu.
  199 Kč

  SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,2Kg

  Popis : Potrpíte si na perfektní kondici vody v bazénu? Bazénová chemie SAVO vám potom bude perfektně sloužit. Získáte ji ve formě tablet v balení o hmotnosti 1,2 kg. Z toho jedna tableta dosahuje hmotnosti přibližně 200 g. Tato varianta bazénové chemie dezinfikuje, takže vyřadí ze hry velké množství škodlivých bakterií.
  349 Kč

  skalice modrá síran měďnatý 0,5 kg

  Popis : Síran měďnatý je znám pod názvem modrá skalice. Patří k nejběžnějším sloučeninám mědi a jedná se o průmyslově nejvyráběnější měďnatou sůl. Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám, zamezení růstu řas v bazénech.
  119 Kč

  skalice modrá síran měďnatý 1 kg

  Popis : Síran měďnatý je znám pod názvem modrá skalice. Patří k nejběžnějším sloučeninám mědi a jedná se o průmyslově nejvyráběnější měďnatou sůl. Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám, zamezení růstu řas v bazénech.
  199 Kč