Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Feroset Tetra lepový pás na potravinářské moly 20 x 6 cm

  Výrobce: TATRACHEMA
  Popis :Feromonový prostředek k signalizaci a odchytu synantropních zavíječů Pyralidae (tzv. mouční moli). Je účinný na zavíječe skladištního, moučného, paprikového a datlového. Kartónový proužek o velikosti 60 × 200 mm opatřený otvorem k zavěšení, jednostranně pokrytý vrstvou nevysychavého lepidla s obsahem sexuálního feromonu. Lepová vrstva je kryta silikonovaným papírem. Každý proužek je zabalen v polypropylenovém obalu.
  14 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • v domácnostech, obchodech s potravinami, sklady, mlýny, pekárny a  další...
  • proti potravinovým molům (uskladněné produkty, mouka, cukrovinky, čokoláda, kakao, koření, sušené ovoce, houby, léčivé rostliny, čaje, semena)
  • vyměňte ještě před tím než se lepové strana zcela zapráší nebo zaplní upnutým hmyzem

  Upozornění:

  Používejte biocidní přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly. Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

  Obsahuje:

  Přírodně identický feromon cílového hmyzu v množství, které vylučuje možnost ovlivnění lidského zdraví. Feromony motýlů s přímým řetězcem jsou skupina látek, u kterých se neočekává žádné riziko pro lidské zdraví, ani pro necílové organismy.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Palette Intensive Color Jiskřivý nugát 7-65

  Popis : Dlouhotrvající a intenzivní barva. Extra péče během barvení i po něm. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí. Dlouhotrvající intenzita po několik týdnů a perfektní krytí šedin.
  79 Kč

  Dove Invisible Dry woman deospray 150 ml

  Popis : Objevte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji pro 72hodinovou ochranu, svěží podpaží a navíc bez skvrn na oblečení.
  69 Kč

  Odol Herbal zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Herbal obsahuje výtažky ze 6 bylin a to 2 druhy máty, majoránky, rozmarýnu, tymiánu a petržele. Pravidelné čištění zubů pastou Odol Herbal pomáhá udržet zdravé dásně.
  29 Kč