Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Bupi mýdlo dětské s olivovým olejem 100 g

  Výrobce: Zenit
  Popis : Už staří Řekové a poté i Římané znali léčivou sílu oliv a dodnes jim lidstvo vzdává hold.
  22 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Už staří Řekové a poté i Římané znali léčivou sílu oliv a dodnes jim lidstvo vzdává hold. Lisováním oliv za studena se získává ten nejkvalitnější olej, který se hojně využívá v potravinářském, farmaceutickém a také v kosmetickém průmyslu. Tento olej je zdrojem vitality a zdraví. Mýdlo Bupi BABY s obsahem olivového oleje chrání pokožku před nadměrným vysoušením, zvláčňuje ji a ošetřuje. Kosmetické přípravky s olivovým olejem se mohou pochlubit výbornými hydratačními a zklidňujícími účinky a skvělými vyživujícími vlastnostmi.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Hlubna Ava soda krystalická 1 kg

  Popis : Krystalická soda je vhodná na změkčení vody, k namáčení velmi znečištěných oděvů, do automatických praček ke zvýšení účinnosti pracího prášku. Přidáním k pracímu prášku při praní v pračce zabraňuje tvorbě vodního kamene a šetří pračku
  29 Kč

  Astrid Multivitaminová tyčinka na rty 4,8 g

  Popis : každodenní péče a ochrana, vitaminový komplex (C, E, F), včelí vosk
  36 Kč

  Dove Beauty krémové toaletní mýdlo 90 g

  Popis : Není nic lepšího, než pocit hedvábně jemné a hebké pokožky. Se správnými produkty si tento pocit můžete vychutnat každý den - a začít můžete právě u mytí. Spojení jemných čisticích složek s charakteristickým přídavkem ¼ hydratačního krému v krémové tabletě Dove Original zanechává pokožku jemnější, hladší a viditelně zdravější.
  26 Kč