Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Čistící prostředky

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň osvěžovač 250 ml

  Popis : Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka). Posilte vůni příběhu Vašeho domova s automatickým sprejem od Air Wick Life Scents Freshmatic. Vylepšete si náladu s vůní čerstvě řezaných bílých květů.
  99 Kč

  Air Wick FreshMatic Jemná bavlna náplň osvěžovač 250 ml

  Popis : Náhradní náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick s vůní jemné bavlny. Při nízkém nastavení, osvěží Vaši domácnost až na 60 dní.
  99 Kč

  Air Wick FreshMatic Prádlo ve vánku náplň osvěžovač 250 ml

  Popis : Náhradní náplň pro automatické spreje Air Wick Freshmatic Life s vůní čerstvého prádla ve vánku. V případě použití v 32 minutových intervalech vydrží vůně až 60 dní.
  99 Kč

  Air Wick FreshMatic Svěží vánek náplň osvěžovač 250 ml

  Popis : Provoňte svůj domov hravou vůní jarního vánku, která navodí atmosféru naděje a radosti, kterou přináší probouzející se příroda.
  99 Kč

  Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Eucalyptus a frézie 237 ml

  Popis : Nový Air Wick Active Fresh osvěžovač vzduchu ve spreji s 2x silnější technologií neutralizace zápachu *ve srovnání s předchozím Air Wick osvěžovačem vzduchu ve spreji. Nic jiného než to, co potřebujete k odstranění nepříjemných pachů a osvěžení vašeho domova!
  69 Kč

  Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Jasmínové květy 237 ml

  Popis :Nový Air Wick Active Fresh osvěžovač vzduchu ve spreji s 2x silnější technologií neutralizace zápachu *ve srovnání s předchozím Air Wick osvěžovačem vzduchu ve spreji. Nic jiného než to, co potřebujete k odstranění nepříjemných pachů a osvěžení vašeho domova!
  69 Kč

  Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Levandule a lilie 237 ml

  Popis : Nový Air Wick Active Fresh osvěžovač vzduchu ve spreji s 2x silnější technologií neutralizace zápachu *ve srovnání s předchozím Air Wick osvěžovačem vzduchu ve spreji. Nic jiného než to, co potřebujete k odstranění nepříjemných pachů a osvěžení vašeho domova!
  69 Kč

  Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Frézie a Jasmín náplň 19 ml

  Popis :Jednoduché a vznešené vůně zlepší váš domov a štěstí.Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu až do konce s nádechem zeleného jablka. Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu až do konce s nádechem zeleného jablka. Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až 80 dnů (založeno na denním, 8 hodinovém použití při minimálním nastavení) plynule rozptýlené a pečlivě smíchané vůně po celém domě, v kanceláři, nebo jakémkoliv prostoru.
  99 Kč

  Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Magnolie & Třešeň náplň 19 ml

  Popis :Zachycuje svěžest květu třešní a magnólie v kombinaci s ostrými vodními tóny jablka a jasmínu.
  99 Kč

  Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Prádlo ve vánku náplň 19 ml

  Popis :Zachycuje svěžest prádla třepotajícího se ve vánku, s jemnou vůní zelených jablek. Až 75 dní vůně při používání 12 hodin denně při nejnižší úrovni intenzity parfému. Uživatel může kontrolovat intenzitu vůně. Obsahuje přírodní esenciální oleje.
  99 Kč

  Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Vůně prádla ve vánku strojek a náplň 1 + 19 ml

  Popis :Vytvořte krásnou, voňavou atmosféru ve Vašem domově s Air Wick Elektrickým strojkem. Nepřetržitě rozptyluje Vaši oblíbenou vůni po domácnosti a můžete nastavit intenzitu tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Dvojitý svěží strojek uvolňuje vůni současně ze dvou náplní, vhodné pro osvěžení větších prostor.
  129 Kč

  Air Wick Pure Jemná bavlna osvěžovač vzduchu 250 ml

  Popis : Provoňte svůj domov vůní svěží bavlny, která navodí hebkost čerstvě vypraného prádla. Osvěžovače vzduchu Air Wick Pure představují řadu prémiových sprejů s okamžitým účinkem.
  79 Kč

  Air Wick Pure Květy třešní osvěžovač vzduchu 250 ml

  Popis : Provoňte svůj domov svěží vůní třešňových květů, která vám připomene křehkou krásu těchto jarních kvítků. Osvěžovače vzduchu Air Wick Pure představují řadu prémiových sprejů s okamžitým účinkem. Díky novému složení bez přidané vody spreje Air Wick Pure neutralizují pachy a naplní Váš domov svěžími a úžasnými vůněmi bez kapiček vody padajících dolů.
  79 Kč

  Air Wick Pure Maui mangové šplíchnutí osvěžovač vzduchu 250 ml

  Popis : Air Wick Spray osvěžovač vzduchu vám do vašeho domova přinese zcela novou vůní sladkých plodů manga pocházející z Havajského ostrova Maui. Vůně pochází z edice Beach Escapes.Produkty z řady Air Wick zajistí, aby váš domov voněl vždy příjemně. Sprej pro eliminaci nepříjemných pachů s vůní sladkých plodů manga z ostrova Maui vás přenese do tropického ráje.
  79 Kč

  Air Wick Pure Svěží vánek osvěžovač vzduchu 250 ml

  Popis : Provoňte svůj domov hravou vůní jarního vánku, která navodí atmosféru naděje a radosti, kterou přináší probouzející se příroda. Osvěžovače vzduchu Air Wick Pure představují řadu prémiových sprejů s okamžitým účinkem.
  79 Kč