Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Dentamax Cool Fresh ústní voda 1l

  Popis: Ústní voda beuz alkoholu p- oužívání ústní vody EXTRA FRESH po každém čištění zubů snižije riziko vzniku zubního kazu a dlouhodobě osvěžuje dech. Ústní voda důkladně čistí místa obtížně dostupná pži čištění zubů.
  99 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Použití:

  Ústní vodu používat dvakrát denně po čištění zubů. Do pohárku nalít jednu odměrku ústní vody, vyplachovat dutinu ústní 20-30 sekund. a následně vyplivnout.

  Bezpečnostní doporučení:

  Ústní vodu neředit, nepolykat ani nepoužívat přímo z láhve. Výrobek není určen pro děti maldší 6 let.

  Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje fluorid sodný(470 ppmF**)

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Biolit náhradní náplň do elektrického odpařovače proti komárům 45 nocí 27 ml

  Popis : Elektrický odpařovač s tekutou náplní hubí a odpuzuje komáry, pakomáry, pakomárce a jiný malý hmyz. Ochrání Vás před nepříjemným hmyzem nejméně po dobu 45 nocí (1 noc = 8 až 10 hod.). Kombinovaný odpařovač lze použít i pro vyměnitelné polštářky (1 polštářek na 1 noc = 8 až 10 hod.). Používá se především v ložnicích a jiných obytných místnostech.
  169 Kč

  Varta Superlife baterie AAA 4 ks

  Popis : Zinko-chloridové tužkové baterie typu AA od známého výrobce Varta patří do řady Superlife. Ta je charakteristická nízkou spotřebou energie, a tím pádem disponuje dlouhou výdrží a nízkou spotřebou energie. Baterie je vhodná pro nástěnné hodiny, svítilny nebo dálkové ovladače.
  29 Kč