Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  FIXINELA perfekt univerzální utěrky 30 ks

  Popis : Fixinela perfekt univerzálne utierky sú vlhčené utierky určené na čistenie plastových, keramických a sklenených povrchov, povrchov z nehrdzavejúcej ocele, plastového a čalúneného nábytku.
  39 Kč
  i h

  Nepoužívať na čistenie LCD obrazoviek a displejov.
  Vlhčená utierka slúži na jednorázové použitie.

  Informácie o výrobku:

  Pre čistiacu zmes obsiahnutú v utierke je na internetovej stránke www.tatrachema.com
  k dispozícií karta bezpečnostných údajov podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.1907/2006 a karta údajov o zložkách podľa bodu C a D prílohy č.VII Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.648/2004 o detergentoch.

  Pokyny na zneškodnenie:

  Utierky nesplachujte do WC.


  Skladovanie:

  Uchovávajte pri teplote miestnosti ( 15-20 °C).
  Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

  Počet kusov: 30
  Rozmer utierky: 22cm x 25 cm

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Diava vlhčené utěrky na nábytek 30 ks

  Popis : Čistí a odstraňuje prach ze všech druhů nábytku. Vytváří antistatickou vrstvu. Chrání nábytek před usazováním prachu.
  49 Kč

  Lenor UN Stoppables Lavish 180 g

  Popis : Lenor Gold Orchid perličky zanechají na vašem prádle krásně svěží a příjemnou vůni po každém praní. Perličky na vašem prádle zanechají dlouhotrvající vůni orchidejí, vanilky a broskví, která vydrží až 12 týdnů. Jsou vhodné na praní všech barev a látek. Protože neobsahují žádné změkčující přípravky, jsou tak vhodné zvláště pro sportovní oblečení nebo například ručníky.
  69 Kč

  Naturella Thick Normal 10 ks

  Popis : Dámské vložky Naturella Chamomile Classic normal s křidélky vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku! Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.
  25 Kč

  Lanza tekutý čistič pračky Lemon 250 ml

  Popis : Tekutý čistič vaší pračky, jeho unikátní složení má trojí účinek, čistí a odstraňuje nečistoty a zbytky pracího prostředku ze všech povrchů uvnitř pračky, udržuje vnitřní části pračky čisté pro zajištění jejího optimálního provozu a zanechává příjemnou vůni uvnitř celé vaší pračky. Pro dosažení optimálních výsledků používejte jedenkrát měsíčně. Pokud pračku čístíte poprvé a chcete dosáhnout těch nejlepších výsledků, celý výše uvedený postup opakujte celkem 2x za použití čističe pračky Lanza.
  99 Kč