Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Finish Power gel do myčky nádobí 2 x 1000ml

  Popis : Efektivní i v krátkých cyklech Každodenní čistota a lesk
  359 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Návod k použití:
  1. Otevřete lahev a nalijte gel do dávkovače uvnitř myčky. Zavřete dávkovač a zvolte mycí program. 2. Nejlepších výsledků dosáhnete použitím eko/automatických cyklů.

  Doporučené dávkování
  Lehce špinavé nádobí 20 ml.
  Středně špinavé nádobí 25 ml.
  Velmi špinavé nádobí 30 ml.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Jar čistící tablety do myčky 3v1 2 ks

  Popis : Jar kapsle na čistění myčky 2ks kombinují sílu tekutiny a prášku dohromady a zanechávají vaši myčku zářivě čistou a lesklou. Pomáhají myčce nádobí pracovat a mýt efektivně tím, že odstraňují vodní kámen a mastnotu uvízlou v potrubí, filtrech a ostřikovacích ramenech.
  79 Kč

  Jar pěna náplň 375 ml

  Popis : Čisticí prostředek JAR Active Foam určený pro ruční mytí nádobí. Díky revoluční technologii okamžitá pěna není potřeba houbičku namáčet, stačí JAR rovnou nanést na houbičku a ihned mýt. Nechybí ani tradiční přednosti JARu jako jsou silné mycí a odmašťovací vlastnosti. Tento čistící prostředek na nádobí je zároveň šetrný a jemný k vaší pokožce.
  99 Kč

  Finish sůl do myčky 4 kg

  Popis : Finish regenerační sůl s velkými granulemi pomáhá předcházet nebezpečnému usazování vodního kamene na nádobí a v myčce. Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.
  129 Kč