Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  gely a pěny

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Barbus Classic krém na holení s glycerínem 75 g

  Popis : Krém na holení je vhodný pro všechny typy pleti. Glycerin pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Krém vousy změkčí, usnadní skluz holicího strojku a zabrání podráždění pokožky během holení.
  39 Kč

  Barbus Classic mýdlo na holení s glycerínem 150 g

  Popis : Barbus Shaving mýdlo na holení je vhodné pro všechny typy pleti. Glycerin, obsažený v holícím mýdle, pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Mýdlo na holení vousy změkčí, usnadní skluz holícího strojku a zároveň zabrání podráždění pokožky během holení.
  79 Kč

  Diplomat Classic pěna na holení 250 ml

  Popis : Pěna na holení Classic od značky Diplomat vám zajistí hladké, přesné a pohodlné oholení doma i na cestách. Zajišťuje snadný a efektivní skluz strojku a je určena pro normální pokožku.
  59 Kč

  Gillette Citrus pěna na holení 200 ml

  Popis : Poznejte dokonalou chladivou svěžest citrusu. Pánská pěna na holení Gillette Lemon Lime s jemnou vůní citrusů. Užijte si hustou a krémovou pěnu a zažijte při holení maximální pocit svěžesti.
  49 Kč

  Gillette Classic pěna na holení 200 ml

  Popis : Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Regular zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a nabízí pohodlné a hladké oholení.
  49 Kč

  Gillette Fusion 5 Ultra Moisturising gel 200 ml

  Popis : Gillette Fusion Sensitive gel na holení 200 ml
  99 Kč

  Gillette Fusion Sensitive gel na holení 200 ml

  Popis : Gillette Fusion Sensitive gel na holení 200 ml
  99 Kč

  Gillette Sensitive Skin pěna na holení 200 ml

  Popis : Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Sensitive zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a dá jí potřebnou ochranu.
  49 Kč

  Gillette Series Conditioning pěna na holení vyživující 250 ml

  Popis : Získejte neuvěřitelně pohodlné oholení s pěnou na holení Gillette Series Conditioning! Vyvinuto pomocí vědecké technologie Gillette Shaving Science™.
  69 Kč