Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals 200 g

  Popis : Aromatická vonná svíčka Tesori d´Oriente Japanese Rituals je vyrobena z vysoce kvalitních vosků a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří tak příjemnou, uvolněnou atmosféru. Orientální parfém japonských rituálů svými smyslnými tóny postupně uvolňuje vůni květin a vzácných dřevin a vytvoří tak fascinující zážitek z vůně. Aromatická svíčka Tesori d´Oriente Japanese Rituals obsahuje 2 knoty pro rovnoměrné rozpouštění vosku a intenzivnější čistější vůni.
  139 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • Díky umístění v plechové nádobě budete mít stylovou dekoraci.
  • Orientální květinově-dřevitá vůně.
  • Obsahuje přírodní esenciální oleje.
  • 2 knoty pro rychlejší vytvoření voskového jezírka a čistější podání vůně.

  Použití svíčky Japanese rituals:

  Zapalte vždy oba knoty. Svíčku nenechávejte hořet déle než 4 hodiny.

  Složení svíčky Japanese rituals:

  1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphtyl)ethan-1-one, .alpha.-Hexylcinnamaldehyde, (R)-p-Mentha-1,8-diene, 2-(4-tert-Butylbenzyl)propionaldehyde, .alpha.-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, Benzenepropanol e .beta.,.beta.,3-trimethyl. Některé z uvedených látek mohou způsobit alergickou kožní reakci.

  Varování pro svíčku Tesori d´Oriente:

  Svíčku nikdy nenechávejte hořet bez dozoru. Pokládejte vždy na stabilní nehořlavý povrch. Svíčku nenechávejte hořet v blízkosti domácích mazlíčků a  dětí. Svíčku nenechávejte v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Nepokládejte hořící svíčku do průvanu. Zapalte vždy oba knoty. Svíčku nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Plamen vždy uhaste.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Real kamna & trouby & grily 550 g

  Popis : Čisticí prostředek s vysokým obsahem účinných látek a extra silným odmašťujícím efektem. Díky speciálnímu složení si poradí s odolnou špínou, mastnotou, připáleninami nebo sazemi.
 • dávkovač 2v1 pěna a rozprach
 • 79 Kč

  Tesori d'Oriente Muschino Bianco aviváž 38PD 760 ml

  Popis : Koncentrovaná avivář s omamnou a intenzivní vůní Tesori d´Oriente zahalí vaše prádlo a oděvy do smyslného objetí a zanechá je krásně parfémované a měkké. Silně pižmová, jantarová a harmonická vůně bílého mošusu, obohacená o vzácné mikrokapsle parfému zanechají vaše prádlo měkké a dlouhodobě voňavé.
  59 Kč

  Tesori d'Oriente Ayurveda aviváž 38 PD 760 ml

  Popis : Koncentrovaná avivář s omamnou a intenzivní vůní Tesori d´Oriente zahalí vaše prádlo a oděvy do smyslného objetí a zanechá je krásně parfémované a měkké. Vůně Ayurveda Amla Patchouli je složena z jemných citrusových tónů, obohacená o vzácné mikrokapsle parfému.
  59 Kč

  Fixinela čistící pasta na nerez a plast 200 g

  Popis : Čistící pasta na nerez a plasty. Čistí a leští nerezové nádobí a dřez, baterie, keramické a mramorové desky, disky kol. Čistí plastové rámy oken, plastové vany, plastový záhradní nábytek. Vysokoúčinná čistící pasta je vyrobena na bázi povrchově látek a abrazivní složky. Slouží k čištění nerezového nádobí, důkladně vyčistí plastové rámy oken, plastové vany a plast obecně. Zanechává příjemnou svěží vůni.
  36 Kč