Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Glade svíčka Maxi I Love You 224 g

  Popis : Glade I Love You je vonná svíčka se svěží vůní. Působí jako krásná dekorační výzdoba a navodí pohodlnou atmosféru a uvolnění.
  79 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • Vlastnosti Glade I Love You vonná svíčka: doba hoření cca 52 hodin uvolňující svěží vůně obsahuje esenciální oleje pro uvolnění smyslů po težkém dni a provonění prostoru Použití Glade I Love You vonné svíčky: vždy nechte alespoň XX cm mezi hořícími svíčkami hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat hořící svíčku nenechávejte na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit nepokládejte svíčky do průvanu v roztaveném vosku nenechávejte zápalky ani jiné úlomky, aby nedošlo k rozšíření ohně. nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru před zapálením upravte knot na délku asi 1cm Bezpečnostní varování k Glade I Love You: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat alergickou reakci. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Odol Herbal zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Herbal obsahuje výtažky ze 6 bylin a to 2 druhy máty, majoránky, rozmarýnu, tymiánu a petržele. Pravidelné čištění zubů pastou Odol Herbal pomáhá udržet zdravé dásně.
  29 Kč

  Odol Classic zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Classic při pravidelném čištění pomáhá účinně odstraňovat zubní plak, je šetrná k zubní sklovině a díky obsahu fluoridu pomáhá chránit před zubním kazem.
  29 Kč

  Nivea Diamond Volume Care lak na vlasy 250 ml

  NIVEA Lak na vlasy Diamond Volume Care.

  79 Kč

  Wrigley's Orbit Peppermint 14g

  Popis : Žvýkačka ORBIT Bez cukru pomáhá zachovat sebedůvěru a váš dech svěží! Zanechte dokonalý dojem s čistým a svěžím dechem! OSVĚŽTE svůj den čerstvou chutí máty. Mějte svou oblíbenou žvýkačku s dlouhotrvající a osvěžující příchutí vždy po ruce. 1000,- Kč/kg
  15 Kč