Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Glade svíčka Maxi I Love You 224 g

  Popis : Glade I Love You je vonná svíčka se svěží vůní. Působí jako krásná dekorační výzdoba a navodí pohodlnou atmosféru a uvolnění.
  79 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • Vlastnosti Glade I Love You vonná svíčka: doba hoření cca 52 hodin uvolňující svěží vůně obsahuje esenciální oleje pro uvolnění smyslů po težkém dni a provonění prostoru Použití Glade I Love You vonné svíčky: vždy nechte alespoň XX cm mezi hořícími svíčkami hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat hořící svíčku nenechávejte na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit nepokládejte svíčky do průvanu v roztaveném vosku nenechávejte zápalky ani jiné úlomky, aby nedošlo k rozšíření ohně. nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru před zapálením upravte knot na délku asi 1cm Bezpečnostní varování k Glade I Love You: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat alergickou reakci. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Glade by Brise Decor Spiced Apple 70 g

  Popis : Provoňte svůj domov úžasnou vůní jablek se skořicí. Užijte si příjemnou atmosféru a chvilky relaxace. Vlastnosti: obsahuje směs vonných olejů, provoní domov, navodí příjemnou atmosféru, svíčka hoří až 30 hodin.
  29 Kč

  Odol Herbal zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Herbal obsahuje výtažky ze 6 bylin a to 2 druhy máty, majoránky, rozmarýnu, tymiánu a petržele. Pravidelné čištění zubů pastou Odol Herbal pomáhá udržet zdravé dásně.
  29 Kč

  Nivea Deo antiperspirant Derma Dry Control 150 ml

  Popis : Antiperspirant, který vyslyšel vaše přání. S novou technologií DermaDry vás nenechá ve štychu. Obavy z vlhkého podpaží a zápachu už můžete hodit za hlavu, proti silnému pocení vás ochrání až neskutečných 96 hodin. Nedráždivé složení antiperspirantu působí i proti příznakům suché pokožky a podráždění a zjemňuje oblast podpaží, takže se budete cítit jako v bavlnce. A samozřejmě nechybí ani příjemná vůně! Zkuste ho i vy: Sprejový antiperspirant Derma Dry Control.
  69 Kč

  Odol Classic zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Classic při pravidelném čištění pomáhá účinně odstraňovat zubní plak, je šetrná k zubní sklovině a díky obsahu fluoridu pomáhá chránit před zubním kazem.
  29 Kč