Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Head & Shoulders Classic 800 ml

  Výrobce: Procter - Gamble
  Popis : Osvěžte a oživte pokožku hlavy a vlasy šamponem Head & Shoulders Classic Clean proti lupům. Toto dermatologicky testované složení poskytuje účinnou ochranu a prevenci proti šupinám lupů.Klíčové vlastnosti:Zajišťuje až 100 % vlasové pokožky bez šupinek*, klinicky ověřeno.Zlepšuje hydrataci pokožky hlavy a snižuje problémy s pokožkou hlavy při každém mytí, zanechává pokožku hlavy i vlasy bez lupů.Zaměřuje se na základní příčinu tvorby lupů a udržuje vyvážený mikrobiom vlasové pokožky.Ideální každodenní šampon pro muže i ženy, vhodný pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky
  199 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Nivea Baby Soft & Cream čisticí ubrousky 63 ks

  Popis : Udržet dětskou pokožku čistou i vláčnou je nyní tak jednoduché. Spolehněte se na unikátní systém Clean & Soft, díky němuž zbavíte své děťátko nečistot a zároveň se postaráte o jemnost pokožky pečujícím mlékem s obsahem zklidňujícího panthenolu. Dopřejte těm nejmenším čistotu a tu nejjemnější péči - NIVEA BABY Čisticí ubrousky Soft & Cream.
  46 Kč

  Lenor Summer Breeze aviváž 64 PD 1,6 l

  Popis : Aviváž Lenor Summer Breeze pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení. Technologie Anti-Age3 pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, aby vypadalo déle krásné a svěží.
  99 Kč