Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  hnojiva

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Agro Cererit hobby s guánem a mořskými řasami 1 l

  Popis : Hnojivo Cererit Hobby (guano, mořské řasy) 1 l, kapalné, AGRO.
  99 Kč

  Agro Kristalon Jahoda 0,5 kg

  Popis : hnojivo s mikroprvky B,Mo,Fe,Cu,Mn,Zn, určené pro přihnojování jahod. Umožňuje jahodám rychlejší počáteční růst díky přímé absorpci fosforu. Mikroprvky působí na rostliny jako vitamíny, to se projevuje rychlejším nástupm produkčního období a velkými a šťavnatými plody.
  119 Kč

  Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

  Popis : Hnojivo AGRO Kristalon Plod a květ 0,5 Kg je univerzální hnojivo s mikroprvky pro přihnojování v období kvetení a tvorby plodů pokojových, balkónových i ostatních venkovních rostlin.
  119 Kč

  Cererit hnojivo 5kg Forestina

  Popis : Je určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Používá se k základnímu hnojení i přihnojení během vegetace. Zvýšený obsah draslíku podporuje vyzrávání, lepší zbarvení plodů a vyšší cukernatost. Přidaný obsah železa zabraňuje žloutnutí listů. U jehličnanů je pak účinnou prevencí proti hnědnutí jehlic.
  229 Kč

  Cererit Hobby Gold kompaktované granulované hnojivo 1 kg

  Popis : CERERIT Hobby® Gold je bezchloridové granulované hnojivo, obsahující mikro- a makroprvky, jako je železo, vápník a hořčík. Je určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Používá se k základnímu hnojení i přihnojení během vegetace. Zvýšený obsah draslíku podporuje vyzrávání, lepší zbarvení plodů a vyšší cukernatost. Přidaný obsah železa zabraňuje žloutnutí listů. U jehličnanů je pak účinnou prevencí proti hnědnutí jehlic.
  59 Kč

  Kapka tekuté hnojivo univerzální 500 g

  Popis : vyvážený poměr základních živin
 • rychlé ředění
 • snadná aplikace
 • rychle využitelné
 • na zálivku i postřik
 • 49 Kč

  NohelGarden Stimulátor růstu kořenového systému AS-1 75 g

  Popis : Stimulátor AS-1 je přípravek ke stimulaci tvorby kořenového systému u bylinných a dřevitých řízků.
  49 Kč