Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Hrách setý Alderman Seva Seed 25 g

  Popis : Pozdní velkozrnná odrůda hrachu vysokého vzrůstu (140 - 160 cm), určená především pro pěstování s oporou.
  17 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Pozdní velkozrnná odrůda hrachu vysokého vzrůstu (140 - 160 cm), určená především pro pěstování s oporou. Jako oporu lze použít drátěnku, tyč nebo nechat volně popínat po plotu. Lusky dosahují 10 - 12 cm a obsahují 9 - 10 zrn světle zelené barvy. Hrách je poměrně nenáročný, můžeme ho pěstovat nejen na zahradě, ale dařit se mu bude i na balkoně v truhlíku nebo v květináči.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Odol Perlička ústní voda pro děti 300 ml

  Popis : Ústní voda Odol Perlička s krtečkem je určená pro děti od 6 let. Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu a zpevňuje zubní sklovinu. Má příjemnou mentolovou příchuť, neobsahuje alkohol. Fluorid obsažený v ústní vodě napomáhá zoubky chránit proti zubnímu kazu.
  49 Kč

  Deko Kořenící přípravek 100 g

  Popis : Deko je tradiční receptura od tradičního výrobce nakládacího přípravku DEKO. Obsahuje sůl, kyselinu benzoovou, extrakt koření a celé koření. S Dekem lze nakládat okurky, zeleninu i houby, a to i za studena bez sterilizace. Při použití umělého sladidla je vhodné i pro diabetiky. Návod je na obalu. Uchovávejte v suchu a temnu.
  6 Kč

  Aroco Barva do potravin Červeň jahodová 5 g

  Popis : Aroco potravinářská barva v prášku je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
  6 Kč

  Kopr vonný Hanák Seva Moravia 3g

  Popis : Odrůda dorůstající do výšky až 100 cm.
  12 Kč