Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Hrách setý Alderman Seva Seed 25 g

  Popis : Pozdní velkozrnná odrůda hrachu vysokého vzrůstu (140 - 160 cm), určená především pro pěstování s oporou.
  17 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Pozdní velkozrnná odrůda hrachu vysokého vzrůstu (140 - 160 cm), určená především pro pěstování s oporou. Jako oporu lze použít drátěnku, tyč nebo nechat volně popínat po plotu. Lusky dosahují 10 - 12 cm a obsahují 9 - 10 zrn světle zelené barvy. Hrách je poměrně nenáročný, můžeme ho pěstovat nejen na zahradě, ale dařit se mu bude i na balkoně v truhlíku nebo v květináči.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Mentos Mint 38 g

  Popis : Pro intenzivní osvěžení dne sáhněte po žvýkacích bonbónech Mentos Mint s mátovou příchutí v ikonickém ruličkovém balení! 368,42Kč/kg
  12 Kč

  Velikonoční osení Osiva moravia 15 g

  POpis : Osivo vysévejte asi 10 dnů před Velikonocemi do misek truhlíků nebo květináčů. Využití jako dekorativní doplněk v době velikonočních svátků.
  13 Kč

  Kopr vonný Hanák Seva Moravia 3g

  Popis : Odrůda dorůstající do výšky až 100 cm. Vyséváme přímo na stanoviště. Pro svou jemnou chuť je vhodná pro nakládání zeleniny nebo pro přímou spotřebu.
  13 Kč

  Odol Perlička ústní voda pro děti 300 ml

  Popis : Ústní voda Odol Perlička s krtečkem je určená pro děti od 6 let. Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu a zpevňuje zubní sklovinu. Má příjemnou mentolovou příchuť, neobsahuje alkohol. Fluorid obsažený v ústní vodě napomáhá zoubky chránit proti zubnímu kazu.
  49 Kč