Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Jar Extra+ Citrus 650 ml

  Výrobce: Procter - Gamble
  Popis : Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Extra+ umyje nádobí rychle a snadno, má silné účinky při odstraňování mastnoty a zároveň si vás získá citrusovou vůní.
  69 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Rychlé mytí nádobí – každá kapka rychle proniká do odolné mastnoty na nádobí a rozpouští ji, takže šetří váš čas,

  Snadné mytí nádobí – už žádné namáčení přes noc a usilovné drhnutí, ani těch nejmastnějších pánví,

  Snadné oplachování – rychlé výsledky se zářivě čistým nádobím,

  Neodolatelná vůně – provoní vaši kuchyň osvěžující vůní a mytí nádobí bude příjemnější,

  Účinně myje, účinně odstraňuje mastné zbytky jídla, Ultra dlouhotrvající pěna z každé kapky, Bohaté složení pro zářivě čisté nádobí, účinné odstraňování mastnoty.

  Příprava a použití

  Dávkování: podle míry a typu znečištění naneste malou nebo větší kapku. Vyzkoušejte také kapsle do automatické myčky nádobí Jar Platinum All in One a vaše nádobí i myčka budou zářit čistotou.

  Složení 15-30% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, 5-15% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol, Parfémy, Hexyl Cinnamal, Linalool

  Varování

  Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Jar na nádobí Extra+ lesní ovoce 650 ml

  Popis : Jar na nádobí je koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí s vůní lesního ovoce. Díky účinnému složení stačí malé množství přípravku na velké množství nádobí. Má dlouhotrvající aktivní pěnu. Snadno si poradí se znečištěným a mastnotou.
  69 Kč

  Jar Extra+ Lilac 650 ml

  Popis : Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Extra+ umyje nádobí rychle a snadno, má silné účinky při odstraňování mastnoty a zároveň si vás získá šeříkovou vůní.
  69 Kč