Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Frosch Eko čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml

  Výrobce: MELITRADE a. s.
  Popis : Frosch Eko čistič vodního kamene s malinovým octem je speciálně vyvinutý na čištění koupelnových povrchů. Účinně čistí armatury, umyvadla, vany, sprchy, kachličky a další vybavení, které přicházejí do styku s vodou. Složení obsahuje malinový ocet a přírodní kyseliny, které kvalitně odstraňují silné usazeniny vodního kamene a nečistot. Vaši koupelnu zanechá nádherně čistou a provoněnou svěží vůní čerstvých malin. Díky obsahu přírodních látek nabízí nejen důkladný čisticí účinek, ale současně je šetrný k životnímu prostředí. Pomocí mechanického rozprašovače se vám bude přípravek velmi snadno aplikovat.
  89 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • ekologický
  • účinně vyčistí armatury, umyvadla, vany, sprchy i kachličky
  • složení obsahující malinový ocet a přírodní kyseliny
  • odstraňuje silné usazeniny vodního kamene a nečistot
  • zanechává příjemnou vůni po čerstvých malinách

  Použití Eko čističe na vodní kámen:

  Otáčejte tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete do čista, příp. vyleštěte suchým hadříkem. Tip: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

  Složení Eko čističe na vodní kámen:

  <5% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy, malinový ocet.

  Upozornění Eko čističe na vodní kámen:

  Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte rozprašovaný aerosol. Není vhodný na  povrchy citlivé na kyseliny, jako např. mramor, terazzo, přírodní kámen, postříbřené a pozlacené armatury nebo smaltované vany. U citlivých povrchů vyzkoušejte nejdříve na malé části povrchu, která není vidět. Pokud máte citlivou pokožku, doporučujeme používat gumové rukavice. Čištěné armatury důkladně opláchněte vodou a vysušte je.