Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  leštěnky na nábytek

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alex Renovátor nábytku extra péče 250 ml

  Popis : Alex krém s přírodním výtažkem ze dřeva zajišťuje maximální péči pro renovaci a ochranu nábytku, takže vypadá jako nový. Alex Extra péče je nejlepším řešením pro obnovu nábytku, dokonce i toho nejchoulostivějšího. Jeho exklusivní složení umožňuje renovovat a revitalizovat nábytek, zvyšovat lesk a oživovat přirozenou barvu. Mimoto překrývá malé rýhy a škrábance. Je bez rozpouštědel - šetrný k povrchu.
  79 Kč

  Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem 200 ml

  Popis : Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
  49 Kč

  Diava politura červená leštěnka na nábytek 200 ml

  Popis : Tekutá leštěnka na dřevo a dřevěný nábytek, přípravek čistí a leští nábytek zanechává vysoký dlouhotrvající lesk je odolný vodě. Přípravek je vhodný na konzervaci a leštění nábytku.
  49 Kč

  Diava politura leštenka na nábytek růžová 500 ml

  Popis :Tekutá leštěnka na dřevo a dřevěný nábytek, přípravek čistí a leští nábytek zanechává vysoký dlouhotrvající lesk je odolný vodě. Přípravek je vhodný na konzervaci a leštění nábytku.
  79 Kč

  Diava světlá leštěnka na nábytek 200 ml

  Popis : Diava politura zanechává vysoký dlouhotrvající lesk. Nábytek je poté odolný proti vodě. Přípravek je vhodný na konzervaci a leštění světlého nábytku. Váš nábytek bude zářit čistotou a leskem.
  49 Kč

  Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu 200 ml

  Popis : Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo. Leštěnka se včelím voskem pečuje o Váš nábytek a pomáhá udržet jeho přirozenou krásu. Pravidelným používáním obnovíte přirozenou barvu dřeva a zvýrazníte jeho kresbu.Nepoužívejte na a jiné materiály než dřevo.
  119 Kč

  Renova leštěnka na nábytek 220 ml

  Popis :Leštěnka na nábytek a dřevo s vůní vřesu. Odolná vůči vodě a povětrnostním vlivům.
  49 Kč

  Trio leštěnka na nábytek se silikonem 300 ml

  Popis : Čisticí leštěnka na lakovaný a politurovaný nábytek, smaltované předměty apod. Oživuje povrchovou úpravu nábytku a chrání proti škodlivým vlivům prostředí.
  69 Kč