Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Mr. Proper Koupelna 2v1 Profesionál koupelna 750 ml

  Výrobce: Procter - Gamble
  Popis :Pro udržování čistoty koupelny - rozpouští skvrny od mýdla a vodního kamene bez škrábanců. Nepoužívat na mramor a kámen obsahující mramor, barevný, opotřebovaný smalt a smalt starší 10 let. Universální čistící prostředek v rozprašovači na všechny omyvatelné plochy v koupelně. Nepoužívat na mramor,kámen,barevný smalt nebo smalt, předložky,koberce a čalouněný nábytek. Nikdy nenechte prostředek působit déle než 10 minut.
  89 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Použití:

  Jednoduché použití, neneste, setřete a je hotovo.

  Složení:

  <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Parfémy, Hexyl Cinnamal.

  Upozornění:

  Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Nevdechujte aerosoly. Nemíchejte s  bělicími nebo jinými čisticími prostředky. Po použití si opláchněte ruce.

  Bezpečnostní upozornění
  GHS07 - dráždivé látky GHS07 - dráždivé látky

  Signální slovo: Varování

  H319Způsobuje vážné podráždění očí.
  P102Uchovávejte mimo dosah dětí.
  P260Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly.
  P305+P351PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou.
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Denim Gold sprchový gel pro muže 250 ml

  Popis : Vůně DENIM Gold na Vás zanechá jedinečnou vůni. Budete se cítit svěží a přirozený. S touto vůní Vás nemůže nic překvapit.
  39 Kč

  Mr. Proper Oceán 1 l

  Popis : Univerzální čistící prostředek pro čištění podlah a velkých ploch, bezpečná hodnota pH, parfemace oceán se svěží vůní moře. Vhodné pro všechny povrchy včetně lakovaného a lazurovaného dřeva. Znamenitě odstraní různé druhy nečistot v celém domě a je mimořádně účinný na obtížné a mastné skvrny. V naředěné formě je vhodný i pro barvené a lakované povrchy.
  59 Kč

  Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
  79 Kč

  Nivea Creme Care sprchový gel 250 ml

  Popis : Proměňte každodenní sprchu v jedinečný zážitek. Originální vůně krému NIVEA uvolní vaši mysl a jemné složení s provitamíny bude hýčkat vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu. Pocit dokonale čisté a vyživené pokožky vám navíc vydrží i po osušení ručníkem. Svěřte svoje tělo do péče kvalitní sprchové kosmetiky. Vsaďte na: NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
  59 Kč