Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  na koberce

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Akypo strojní čištění kobercům 1 l

  Popis : Má sníženou pěnivost a je určen zejména pro strojní čištění koberců. Odstraňuje i běžné nečistoty z tvrdých povrchů - podlah, keramických obkladů, dveří. Může se použít i na ruční praní koberců, pohlcuje nepříjemné pachy - zvířecí, po kouření, vaření. Příjemně provoní váš byt a je šetrný k životnímu prostředí.
  129 Kč

  Larrin Koralan pro ruční čištění koberců 500 ml

  Popis : Čistí do hloubky, důkladně a šetrně. Oživují barvy čištěných textílií. Zabraňují opětovnému znečištění. Přispívají k potlačení roztočů. Působí antistaticky.
  79 Kč

  Larrin Koralan pro srtojní čištění koberců 500 ml

  Popis : Čistí do hloubky, důkladně a šetrně. Oživují barvy čištěných textílií. Zabraňují opětovnému znečištění. Přispívají k potlačení roztočů. Působí antistaticky.
  79 Kč

  Mr. Teppich ruční čištění koberců - vůně květů 600 ml

  Popis : Prostředek se velmi snadno aplikuje. Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním. Prostředek proniká hluboko do vláken a odstraňuje z nich nejmenší částečky nečistot, prachu a srsti. Po použití přípravku je povrch příjemně měkký, s nádechem mořského vánku.
  99 Kč

  Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění 300 ml

  Popis : Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění je spolehlivý čistič na koberce a textilie. Má velmi snadné použití díky kartáči, který je umístěn na víčku láhve. Vhodý na koberce, sedací soupravy, autočalounění, potahové povrchy.
  99 Kč

  Q-Power čistič na koberce 500 ml

  Popis : čistič koberců
  69 Kč

  Sanytol dezinfekce na tkaniny 500 ml

  Popis :Bakterie a plísně v prádle jsou zodpovědné za nepříjemný zápach a mohou přenášet nemoci nebo mohou způsobit podráždění pokožky. SANYTOL dezinfekční deodorant pro textilie ničí bakterie, viry a plísně. Jeho složení zbaví Vaše textilie také nepříjemného zápachu a znovu jim dodá svěžest čistého prádla.
  99 Kč

  Sanytol proti roztočům 300 ml

  Popis : Prachový roztoč (Dermatophagoide pteronyssinus) je jedním z hlavních spouštěčů alergií a alergických reakcí, a to zejména těch, které jsou spojeny s dýchacími problémy.
  119 Kč

  Tep aktivní pěna na koberce a čalounění 500 ml

  Popis : Tep, přípravek na čištění koberců a čalounění s antistatickou přísadou. TEP je tekutý čistící prostředek na bázi tenzidů a polymerové disperze. Slouží na čištění všech druhů koberců, potahových látek čalouněného nábytku, rohoží, koberců v automobilech. Aktivní pěna přípravku rozpouští nečistty a vynáší je na povrch, kde se po uschnutí vyluxují. Polymerová disperze přidaná do přípravku zabezpečí větší odolnost koberců vůči zašpinění
  79 Kč

  Tep comfort MR 500 ml

  Popis : TEP COMFORT je tekutý čistiaci prostriedok na báze tenzidov, polymérnej disperzie a antistatickej prísady. Slúži na čistenie všetkých druhov kobercov, poťahových látok čalúneného nábytku, rohoží, kobercov v automobiloch. Aktívna pena prípravku rozpúšťa a unáša nečistotu, ktorá sa po uschnutí povysáva. Polymérna disperzia pridaná do prípravku zabezpečí väčšiu odolnosť kobercov voči zašpineniu.
  79 Kč

  Vanish na koberce Clean&Fresh 650 g

  Popis : Vanish Shake & Clean vlhký prášek na čištění koberců 650 g. Prášek je výborný na koberce a čalounění. Důkladně vyčistí koberec, odstraní odolné skvrny, zápach a zažranou špínu zachycenou hluboko ve vláknech, obnoví koberec a dodá svěžest. Při působení rychle zasychá a cca po 20 minutách je koberec suchý a čistý. Vanish byl vyvinut pro snadné čištění koberců a čalounění v domácnosti.
  179 Kč

  Vanish ruční čištění koberců 3v1 500 ml

  Popis : Vanish šampon na ruční čištění koberců - Čistota a svěžest. Vhodný na velké plochy a je 5x silnější v odstraňování nečistot oproti samotnému vysávání. Lepší v odstranění do hloubky zanesené špíny i prachu a v neutralizaci zápachu díky složkám Acti-Fresh, které zanechají velké kobercové plochy skutečně čisté a svěží po delší dobu.
  99 Kč

  Vanish strojní čištění koberců 3v1 500 ml

  Popis : Vanish šampon na strojní čištění koberců - Čistota a svěžest. Vhodný na velké plochy a je 5x silnější v odstraňování nečistot oproti samotnému vysávání. Díky šamponu Vanish dosáhnete déle trvající svěžesti.
  99 Kč