Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  na koberce

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Larrin Koralan pro ruční čištění koberců 500 ml

  Popis : Čistí do hloubky, důkladně a šetrně. Oživují barvy čištěných textílií. Zabraňují opětovnému znečištění. Přispívají k potlačení roztočů. Působí antistaticky.
  59 Kč 49 Kč

  Larrin Koralan pro srtojní čištění koberců 500 ml

  Popis : Čistí do hloubky, důkladně a šetrně. Oživují barvy čištěných textílií. Zabraňují opětovnému znečištění. Přispívají k potlačení roztočů. Působí antistaticky.
  59 Kč 49 Kč

  Mr. Teppich ruční čištění koberců - vůně květů 600 ml

  Popis : Prostředek se velmi snadno aplikuje. Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním. Prostředek proniká hluboko do vláken a odstraňuje z nich nejmenší částečky nečistot, prachu a srsti. Po použití přípravku je povrch příjemně měkký, s nádechem mořského vánku.
  119 Kč 99 Kč

  Q-Power čistič na koberce 500 ml

  Popis : čistič koberců
  59 Kč 49 Kč

  Sanytol proti roztočům 300 ml

  Popis : Prachový roztoč (Dermatophagoide pteronyssinus) je jedním z hlavních spouštěčů alergií a alergických reakcí, a to zejména těch, které jsou spojeny s dýchacími problémy.
  199 Kč 129 Kč

  Tep aktivní pěna na koberce a čalounění 500 ml

  Popis : Tep, přípravek na čištění koberců a čalounění s antistatickou přísadou. TEP je tekutý čistící prostředek na bázi tenzidů a polymerové disperze. Slouží na čištění všech druhů koberců, potahových látek čalouněného nábytku, rohoží, koberců v automobilech. Aktivní pěna přípravku rozpouští nečistty a vynáší je na povrch, kde se po uschnutí vyluxují. Polymerová disperze přidaná do přípravku zabezpečí větší odolnost koberců vůči zašpinění
  69 Kč 59 Kč

  Vanish na koberce 650 g

  Popis : Vanish Shake & Clean vlhký prášek na čištění koberců 650 g. Prášek je výborný na koberce a čalounění. Důkladně vyčistí koberec, odstraní odolné skvrny, zápach a zažranou špínu zachycenou hluboko ve vláknech, obnoví koberec a dodá svěžest. Při působení rychle zasychá a cca po 20 minutách je koberec suchý a čistý. Vanish byl vyvinut pro snadné čištění koberců a čalounění v domácnosti.
  249 Kč 199 Kč

  Vanish ruční čistič na koberce 450 ml

  Popis : Vanish šampon na ruční čištění koberců - Čistota a svěžest. Vhodný na velké plochy a je 5x silnější v odstraňování nečistot oproti samotnému vysávání. Lepší v odstranění do hloubky zanesené špíny i prachu a v neutralizaci zápachu díky složkám Acti-Fresh, které zanechají velké kobercové plochy skutečně čisté a svěží po delší dobu.
  99 Kč 79 Kč

  Vanish strojní čištění koberců 3v1 500 ml

  Popis : Vanish šampon na strojní čištění koberců - Čistota a svěžest. Vhodný na velké plochy a je 5x silnější v odstraňování nečistot oproti samotnému vysávání. Díky šamponu Vanish dosáhnete déle trvající svěžesti.
  99 Kč 79 Kč