Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  na opalování

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 30 150 ml

  Popis : ASTRID SUN Neviditelný suchý sprej na opalování COCONUT LOVE OF 30 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.
  99 Kč

  Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50 150 ml

  Popis :Astrid Sun Neviditelný suchý sprej na opalování OF 50 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL* Test in vitro na IRA a HEVL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Složení obohacené o kokosový olej podporuje hydrataci pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt až -2 °C**. **Test in vivo; okamžité snížení teploty pokožky maximálně o -2 °C. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.
  119 Kč

  Astrid Sun Kids OF 50 dětské mléko na opalování 200 ml

  Popis : Dětské mléko na opalování OF 50 Sun 200 ml zaručuje dětem vysokou péči a ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Mléko a je určeno na tělo i obličej a obsahuje vyvážený poměr ochranných filtrů. Zároveň je voděodolná. Obsahuje D-panthenol a multivitaminový komplex (beta-karoten a vitaminy A, E, F). Je lehce rozetíratelný a při jeho používání není nutné nanášení opakovat po každém koupání. Mléko na opalování udrží pokošku dítěte hebkou, zdravou a dokonale hydratovanou.
  169 Kč

  ASTRID SUN Mléko na opalování SENSITIVE OF 50+ 150 ml

  Popis : ASTRID SUN Mléko na opalování pro citlivou pokožku OF 50+ s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) okamžitě poskytuje pokožce vysokou širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla.
  149 Kč

  Astrid Sun OF 20 suchý olej na opalování ve spreji 150 ml

  Popis :Suchý olej Astrid Sun na opalování ve spreji s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření. Složení obohacené o olej z vlašských ořechů a kokosový olej podporuje intenzivnější opálení pokožky a poskytuje pokožce okamžitý chladivý efekt. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, suchou na dotek a provoněnou kokosovou vůní. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.
  99 Kč

  ASTRID SUN Olej na opalování OF 10 200 ml

  Popis : ASTRID SUN Olej na opalování ve spreji OF 10 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření.
  119 Kč

  ASTRID SUN Olej na opalování OF 6 200 ml

  Popis : ASTRID SUN Olej na opalování ve spreji OF 6 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření.
  79 Kč

  ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování sprej OF 30 270 ml

  Popis : ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování ve spreji OF 30 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla.
  159 Kč

  ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování sprej OF 50 270 ml

  Popis : ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování ve spreji OF 50 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla.
  199 Kč

  Nivea Sun Mléko na opalování s karotenem OF 6 200 ml

  Popis : Složení s karotenem dodá pokožce zlatavý odstín a prodlouží opálení. Maximálně hydratuje – pokožka je jemná a pružná. Voděodolné složení s kombinací UVA a UVB filtrů chrání před spálením i předčasným stárnutím pokožky. 90 % složení je biologicky rozložitelných. Neobsahuje samoopalovací látky.
  179 Kč

  Nivea Sun Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí OF 20 200 ml

  Popis : Hedvábný voděodolný suchý olej. Složení podporuje tvorbu melaninu, a tím také zhnědnutí pokožky. Kombinace UVA a UVB filtrů okamžitě chrání před spálením. 85 % složení je biologicky rozložitelných. Neobsahuje samoopalovací látky.
  279 Kč

  Nivea Sun Olej na opalování ve spreji s karotenem OF 6 200 ml

  Popis : Poskytuje ochranu před spálením a předčasným stárnutím pokožky vlivem slunečního záření. Díky vitamínu E zanechává pokožku jemnou a hebkou. Obsah karotenu zajišťuje dlouhotrvající efekt opálení. Je voděodolný. Neobsahuje samoopalovací látky.
  179 Kč

  Nivea Sun Protect & Dry Touch OF30 neviditelný sprej na opalování 200 ml

  Popis :Neviditelná ochrana pokožky proti slunečnímu záření!
  299 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture hydratační mléko na opalování SPF20 200 ml

  Popis :Hydratační mléko na opalování poskytuje okamžitou ochranu před spálením a předčasným stárnutím vlivem slunečního záření.
  269 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture spray na opalování SPF15 200 ml

  Popis : Sprej nabízí pohodlnou aplikaci a spolehlivou ochranu před slunečními paprsky. Doporučujeme kombinovat s řadou Sun . Pro intenzivnější účinek doporučujeme používat v kombinaci s FitMe Slim & Sun .
  259 Kč