Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  na opalování

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50 150 ml

  Popis :Astrid Sun Neviditelný suchý sprej na opalování OF 50 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL* Test in vitro na IRA a HEVL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Složení obohacené o kokosový olej podporuje hydrataci pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt až -2 °C**. **Test in vivo; okamžité snížení teploty pokožky maximálně o -2 °C. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.
  299 Kč

  Astrid Sun OF 15 hydratační mléko na opalování 200 ml

  Popis :Voděodolné hydratační mléko s D-panthenolem a vitamíny, chrání pokožku pred sluncem. Účinné látky jako multivitaminový komplex (beta-karoten, vitaminy A, E, F) - pro aktivní antioxidační ochranu, ochranu pokožky před předčasným stárnutím a pro bezpečnější opalování. D-panthenol a přírodní betain - podporujé hydrataci pokožky a chrání ji před ztrátou vlhkosti a pružnosti.
  99 Kč

  Astrid Sun OF 6 hydratační mléko na opalování 200 ml

  Popis : Voděodolné hydratační mléko s D-panthenolem a vitamíny, chrání pokožku pred sluncem. Účinné látky jako multivitaminový komplex (beta-karoten, vitaminy A, E, F) - pro aktivní antioxidační ochranu, ochranu pokožky před předčasným stárnutím a pro bezpečnější opalování. D-panthenol a přírodní betain - podporujé hydrataci pokožky a chrání ji před ztrátou vlhkosti a pružnosti.
  69 Kč

  Nivea Sun Dětský sprej na opalování Sensitive OF 50+ 200 ml

  Popis : Sprej je vhodný i pro citlivou pokožku. Má dlouhodobě voděodolné a hypoalergenní složení. Vysoce kvalitní UVA/UVB ochranný systém okamžitě chrání pokožku před spálením a trvalým poškozením. Dermatologicky testováno a schváleno pod dohledem pediatrů. 95 % lahve je z recyklovatelného materiálu.
  299 Kč

  Nivea Sun Kids OF 50+ Dětské cestovní mléko na opalování OF 50+ 50 ml

  Popis : Praktické cestovní balení, které sbalíte i do plného kufru a vezmete na palubu letadla. Jemné složení pro děti. UVA/UVB filtry chrání citlivou dětskou pokožku před spálením a poškozením. Dětskou pokožku navíc chrání před dehydratací.
  169 Kč

  Nivea Sun Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí OF 20 200 ml

  Popis : Hedvábný voděodolný suchý olej. Složení podporuje tvorbu melaninu, a tím také zhnědnutí pokožky. Kombinace UVA a UVB filtrů okamžitě chrání před spálením. 85 % složení je biologicky rozložitelných. Neobsahuje samoopalovací látky.
  259 Kč

  Nubian olej na opalování OF 20 60 ml

  Popis : Chraňte svou pokožku při opalování a získejte zlatavý odstín opálení s olejem na opalování Nubian SPF 20.
  89 Kč