Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  náhradní břity, hlavice

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Astra Superior Platinum žiletky 5 ks

  Popis : Astra Superior Platinum jsou oboustranné náhradní žiletky, které si udržují svou oblibu již po mnoho let a jsou vhodné pro všechny klasické strojky na holení. Jedna žiletka vydrží v průměru šest oholení. Jednotlivě zabalené žiletky Astra Superior Platinum jsou balené v tvrdé papírové krabičce a naskládané po pěti kusech ,z níž se snadno a pohodlně jednotlivé žiletky vyndávají.
  29 Kč

  Astra Superior Stainless žiletky balení 5 ks

  Popis :Astra Superior Stainless jsou oboustranné náhradní žiletky, které si udržují svou oblibu již po mnoho let a jsou vhodné pro všechny klasické strojky na holení. Jedna žiletka vydrží v průměru šest oholení.
  25 Kč

  Gillette Fusion Proglide Power náhradní hlavice 4 ks

  Popis : Gillette Fusion Proglide Power 4 náhradní hlavice.
  449 Kč

  Gillette mach 3 Turbo náhradní břity 8 ks

  Popis : Náhradní holicí hlavice pánského holicího strojku Gillette Mach3 Turbo jsou navrženy pro precizní klasické holení, kterému můžete důvěřovat. 3 břity pevnější než ocel zůstávají déle ostré (v porovnání s holicím strojkem Blue3). Všechny náhradní holicí hlavice Mach3 lze používat se všemi rukojeťmi Mach3.
  499 Kč

  Gillette Mach3 Start 5 ks

  Popis : Vytvořeno pro dokonalé oholení. Více komfortu, dokonce i po 10. oholení (vs. Gillette Blue II Plus Disposable). Nová rukojeť Aqua-Grip je obalena dokola (360°) kolem rukojeti pro silné uchopení a skvěle se drží, i když je vlhká.
  179 Kč