Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Naturella

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Naturella Thick Normal 10 ks

  Popis : Dámské vložky Naturella Chamomile Classic normal s křidélky vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku! Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.
  25 Kč

  Naturella Thick Maxi 8 ks

  Popis : Dámské vložky Naturella Chamomile Classic Maxi s křidélky vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku! Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.
  25 Kč

  Naturella Thick Night 7 ks

  Popis : Dámské vložky Naturella Chamomile Classic night s křidélky vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku! Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.
  25 Kč

  Naturella Camomile Classic Thick Maxi 16 ks

  Popis : Dámské hygienické vložky s obsahem heřmánku zajišťující komfortní a spolehlivou ochranu.
  39 Kč

  Naturella Ultra Normal 10 ks

  Popis : Naturella Camomile Ultra Normal dámské vložky s příjemnou heřmánkovou vůní a absorbčními perličkami. Vložky jsou vhodné pro ženy s citlivou pokožkou.
  39 Kč

  Naturella Camomile Ultra night 7 ks

  Popis : Dámské vložky Naturella Chamomile Ultra Night s křidélky vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku! Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.
  39 Kč

  Naturella Ultra Maxi 8 ks

  Popis : Vložky Naturella s příjemnou heřmánkovou vůní a absorbčními perličkami.
  39 Kč

  Naturella Camomile Light 20 ks

  Popis : Naturella Slip Light 20ks. Naturella vám přináší intimky, které jsou určené pro každodenní potřeby žen a pro pocit svěžesti po celý den. Intimky Naturella jsou při doteku s vaší pokožkou jemné jako okvětní lístek heřmánku.
  29 Kč

  Naturella Slip Light 100 ks

  Popis : NATURELLA SLIP LIGHT 100 KS Se slipovými vložkami Naturella Normal Camomile se budete cítit svěží po celý den. Tyto prodyšné slipové vložky tenké jenom 0,9 mm mají vrchní vrstvu jemnou jako okvětní plátek a voní po heřmánku.
  99 Kč

  Naturella Ultra Normal 20 ks

  Popis : Vložky Naturella Ultra Normal Camomile s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a během dnů se středním až silným výtokem vám zajistí větší ochranu.
  59 Kč

  Naturella Ultra Night 14 ks

  Popis : Hygienické vložky s křidélky Naturella Ultra Night Size 4 mají absorpční jádro s vlákny s dvojitým účinkem. Vlákna absorbují tekutinu a udržují tvar vložky, takže se cítíte pohodlně při každém pohybu.
  59 Kč