Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nivea Hydra Skin Effect denní krém 50 ml

  Popis : Věděli jste, že suchá pleť vede k předčasnému stárnutí pleti a tvorbě vrásek? NIVEA Osvěžující denní hydratační gel Hydra Skin Effect poskytne vaší pleti hloubkovou hydrataci až na 72 hodin.
  179 Kč

  Nivea Hydra Skin Effect Hydratační denní gel a noční gel-krém 2 x 50ml

  Popis :Zatímco vy se vydáte do světa sladkého snění, vaše pleť bude pracovat na regeneraci. Ráno se tak vzbudíte místo s kruhy pod očima s odpočatou a zářivou pletí. Jak toho dosáhnout?
  349 Kč

  Nivea Hydra Skin Effect noční krém 50 ml

  Popis :Zatímco vy se vydáte do světa sladkého snění, vaše pleť bude pracovat na regeneraci. Ráno se tak vzbudíte místo s kruhy pod očima s odpočatou a zářivou pletí. Jak toho dosáhnout?
  179 Kč

  Nivea Zpevňující denní krém proti vráskám 45+ 50 ml

  NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám 45+.

  129 Kč

  Nivea Obnovující denní a noční krém proti vráskám 55+ 2 x 50ml

  Popis : Nivea® Obnovující denní krém proti vráskám 55+ Zlepšuje vitalitu zralé pleti a bojuje proti vráskám zevnitř. Složení s arganovým olejem, kalciem a UV filtry.
  249 Kč

  Nivea Obnovující denní krém proti vráskám 55+ OF 15 50ml

  Popis : Nivea® Obnovující denní krém proti vráskám 55+ zlepšuje vitalitu zralé pleti a bojuje proti vráskám zevnitř. Složení s arganovým olejem, kalciem a UV filtry.
  129 Kč

  Nivea Obnovující noční krém proti vráskám 55+ 50ml

  Popis : Nivea® Obnovující noční krém proti vráskám 55+ obsahuje avokádový olej, kalcium a panthenol pro intenzivní hydrataci pleti, zlepšení její vitality a regeneraci zralé pleti během noci.
  129 Kč

  Nivea Denní krém pro zlepšení kontur 65+ OF 30 50ml

  Popis : Nivea® Denní krém pro zlepšení kontur 65+ s OF 30 zlepšuje kontury zralé pleti a bojuje proti hlubokým vráskám. Složení se sójovými výtažky, hydratačními složkami a vysokou UV ochranou.
  129 Kč

  Nivea Noční krém pro zlepšení kontur 65+ 50ml

  Popis : Nivea® Noční krém pro zlepšení kontur 65+ zlepšuje kontury a regeneruje zralou pleť během noci. Složení se sójovými výtažky, jojobovým olejem a panthenolem zajistí intenzivní hydrataci.
  129 Kč

  Nivea Denní a noční krém pro zlepšení kontur 65+ 2 x 50ml

  Popis : Nivea® Denní krém pro zlepšení kontur 65+ s OF 30 zlepšuje kontury zralé pleti a bojuje proti hlubokým vráskám. Složení se sójovými výtažky, hydratačními složkami a vysokou UV ochranou
  249 Kč