Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea Men kuličkový antiperspirant pro muže Fresh Kick 50 ml

  Výrobce: Beiersdorf
  Popis : 48hodinová ochrana před potem. Svěží vůně, ať už děláte cokoliv. Bez alkoholu.* Chladivý efekt, který zklidní pokožku.
  Stará cena: 69 Kč
  49 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Nepříjemný zápach a skvrny od potu na oblečení? Ať už jste aktivní sportovec nebo jste během dne vystavováni stresovým situacím, s Kuličkovým antiperspirantem pro muže Fresh Kick budete mít situaci pod kontrolou. Ochrání vaši pokožku před potem až na 48 hodin, a navíc ji provoní příjemnou svěží vůní máty. Zůstaňte fresh, ať už vás čeká během dne cokoliv. Vsaďte na jistotu: NIVEA MEN Kuličkový antiperspirant pro muže Fresh Kick.
  *Neobsahuje ethylalkohol.

  Varování:

  Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Lenor Gold orchid aviváž 750 ml

  Popis : Aviváž provoněná vanilkou a kombinací mimózy, medu, akordy růže a krémových broskví. 7x déle trvající svěží vůně (při uskladnění prádla v šatníku v porovnání s kolekcí Lenor Pure Care), pomáhá oblečení chránit před 3 projevy stárnutí: ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, z oblečení uvolňuje dávky svěží vůně po celý den (při 12hodinovém nošení), snižuje mačkavost, zjednodušuje žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj, oblečení je pak hebké a příjemné na dotek, pomáhá obohacovat a chránit váš vztah k vašemu oblečení, super koncentrát.
  79 Kč 49 Kč

  Tento Classic White 2-vrstvý 16 ks

  Řada Tento Family je zde pro všechny, kdo hledají pro svou domácnost jednoduché a spolehlivé produkty.
  109 Kč 79 Kč