Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea Sun Kids OF 50+ Sensitive dětské mléko sprej na opalování 200 ml

  Výrobce: Beiersdorf
  Popis :Sprej je vhodný i pro citlivou pokožku se sklonem k ekzémům. Má extra voděodolné složení. Vysoce kvalitní UVA/UVB ochranný systém okamžitě chrání pokožku před spálením a trvalým poškozením. Kožní snášenlivost schválena pediatry. Bez parfemace. 95 % lahve je z recyklovatelného materiálu.
  Stará cena: 399 Kč
  299 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Citlivá dětská pokožka je na sluníčku velmi zranitelná. Chraňte ji před zarudnutím jemnou péčí s UVA a UVB ochranným systémem! Dětský sprej má extra voděodolné složení, je bez parfemace a poskytuje okamžitou ochranu citlivé dětské pokožce se sklonem k ekzémům. Vhodné pro děti už od 6 měsíců. Velmi malé děti chraňte před sluncem raději také pokrývkou hlavy a oblečením. Složení je také šetrné k přírodě – neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone, octocrylene a je bez mikroplastů. Kožní snášenlivost schválena pediatry. Bezpečné dovádění nejen v létě umožní: NIVEA Dětský sprej na opalování Sensitive OF 50+.

  Varování:

  Před použitím řádně protřepejte! Nastříkejte produkt nejprve do svých dlaní a až potom aplikujte na pokožku dítěte. Nestříkejte přímo na dítě. Vyhněte se inhalaci obsahu. Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte dítě před slunečním zářením oblečením a používejte dostatečné množství sluneční ochrany na nezakrytá místa. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Dove Beauty krémové toaletní mýdlo 90 g

  Popis : Není nic lepšího, než pocit hedvábně jemné a hebké pokožky. Se správnými produkty si tento pocit můžete vychutnat každý den - a začít můžete právě u mytí. Spojení jemných čisticích složek s charakteristickým přídavkem ¼ hydratačního krému v krémové tabletě Dove Original zanechává pokožku jemnější, hladší a viditelně zdravější.
  25 Kč 19 Kč

  Dove Shea Butter toaletní mýdlo s bambuckým máslem 100 g

  Popis : Vychutnejte si spojení jemných čisticích složek a ¼ hydratačního krému spolu s krémovou, uvolňující vůní bambuckého másla a hřejivé vanilky. Není to mýdlo, ale zkrášlující tableta Dove věří, že mytí pokožky by mělo být zároveň příležitostí, jak si udělat chvilku času pro sebe. Proto jsme vyvinuli krémovou tabletu Dove Purely Pampering Bambucké máslo a vanilka.
  25 Kč 19 Kč