Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea Sun Kids OF 50+ Sensitive dětské mléko sprej na opalování 200 ml

  Výrobce: Beiersdorf
  Popis :Sprej je vhodný i pro citlivou pokožku se sklonem k ekzémům. Má extra voděodolné složení. Vysoce kvalitní UVA/UVB ochranný systém okamžitě chrání pokožku před spálením a trvalým poškozením. Kožní snášenlivost schválena pediatry. Bez parfemace. 95 % lahve je z recyklovatelného materiálu.
  Stará cena: 399 Kč
  299 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Citlivá dětská pokožka je na sluníčku velmi zranitelná. Chraňte ji před zarudnutím jemnou péčí s UVA a UVB ochranným systémem! Dětský sprej má extra voděodolné složení, je bez parfemace a poskytuje okamžitou ochranu citlivé dětské pokožce se sklonem k ekzémům. Vhodné pro děti už od 6 měsíců. Velmi malé děti chraňte před sluncem raději také pokrývkou hlavy a oblečením. Složení je také šetrné k přírodě – neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone, octocrylene a je bez mikroplastů. Kožní snášenlivost schválena pediatry. Bezpečné dovádění nejen v létě umožní: NIVEA Dětský sprej na opalování Sensitive OF 50+.

  Varování:

  Před použitím řádně protřepejte! Nastříkejte produkt nejprve do svých dlaní a až potom aplikujte na pokožku dítěte. Nestříkejte přímo na dítě. Vyhněte se inhalaci obsahu. Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte dítě před slunečním zářením oblečením a používejte dostatečné množství sluneční ochrany na nezakrytá místa. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.