Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea Sun Mléko na opalování s karotenem OF 6 200 ml

  Výrobce: Beiersdorf
  Popis : Složení s karotenem dodá pokožce zlatavý odstín a prodlouží opálení. Maximálně hydratuje – pokožka je jemná a pružná. Voděodolné složení s kombinací UVA a UVB filtrů chrání před spálením i předčasným stárnutím pokožky. 90 % složení je biologicky rozložitelných. Neobsahuje samoopalovací látky.
  Stará cena: 199 Kč
  169 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Zdravý zlatavý odstín opálení, který vydrží dlouhé týdny? Proč ne? Díky příjemnému voděodolnému složení s karotenem a vitamínem E získá vaše pokožka zlatavý nádech, který jen tak nevybledne. Navíc neobsahuje žádné samoopalovací látky. Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána. Voděodolné složení respektuje oceány – s UVA a UVB filtry pak poskytuje spolehlivou ochranu před spálením, ale i maximální hydrataci. Složení je z 90 % biologicky rozložitelné, neobsahuje UV fltry octinoxate, oxybenzone, octocrylene a je bez mikroplastů. Pro jemnou a pružnou pokožku barvy zlata: NIVEA Mléko na opalování s karotenem OF 6.

  Varování:

  Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.