Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea Sun Neviditelný sprej na opalování OF 50 200 ml

  Výrobce: Beiersdorf
  Popis : Neviditelné a nemastné složení s OF 50, které na pokožce nenechává bílé stopy. Odolný vůči vodě i potu. Díky spreji natřete krém přesně tam, kde zrovna potřebujete. Obsahuje vitamín E. Chrání pokožku i přírodu: 84 % složení je biologicky odbouratelných.
  Stará cena: 399 Kč
  299 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Dejte sbohem mastným a hutným opalovacím krémům, které vám na pokožce udělají bílé mapy. Otevřete svou náruč neviditelnému a lehkému opalovacímu krému. Neviditelný film na pokožce poskytne dostatečnou ochranu před slunečním zářením. Díky voděodolnému složení si můžete užít plavání podle libosti, spálená záda vám nehrozí. S obsahem vitamínu E. Neohrozíte ani mořské živočichy, složení je z 84 % biologicky odbouratelné a neobsahuje ani mikroplasty. A protože plasty nemáme rádi ve složení ani v obalu, 95 % láhve krému je vyrobeno z recyklovatelného materiálu. Šetrný k pokožce i přírodě: NIVEA Neviditelný sprej na opalování OF 50.

  Varování:

  Před použitím řádně protřepejte! Nestříkejte přímo na obličej a vyhněte se inhalaci obsahu. Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.