Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea Sun Olej na opalování ve spreji s karotenem OF 6 200 ml

  Výrobce: Beiersdorf
  Popis : Poskytuje ochranu před spálením a předčasným stárnutím pokožky vlivem slunečního záření. Díky vitamínu E zanechává pokožku jemnou a hebkou. Obsah karotenu zajišťuje dlouhotrvající efekt opálení. Je voděodolný. Neobsahuje samoopalovací látky.
  Stará cena: 199 Kč
  169 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Chcete krásný zlatavý odstín opálení, který vydrží i dlouho po návratu z dovolené? Je to možné! Zlatavého odstínu dosáhnete lehce. Použijte olej na opalování s karotenem a vitamínem E, který zajistí také přirozenou rovnováhu hydratace a navíc krásně voní. Voděodolné složení s UVA a UVB filtry pak poskytuje spolehlivou ochranu před spálením. Navíc neobsahuje žádné samoopalovací látky. Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána. Složení respektuje oceány – neobsahuje UV filtry octinoxate a oxybenzone. Chráníte tak nejen svou pokožku, ale také životní prostředí. Mějte po opalování pokožku zlatavou, jemnou a hebkou. Vsaďte na: NIVEA Olej na opalování ve spreji s karotenem OF 6.

  Varování:

  Před použitím řádně protřepejte! Nestříkejte přímo na obličej a vyhněte se inhalaci obsahu. Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.