Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea Sun Sprej na opalování podporující zhnědnutí OF 20 200 ml

  Výrobce: Beiersdorf
  Popis : Vysoce účinný systém UVA a UVB filtrů poskytuje okamžitou ochranu před spálením. Pomáhá k intenzivnějšímu a dlouhotrvajícímu zhnědnutí pokožky. Lehké, nemastné a voděodolné složení se ihned vstřebává a hydratuje. Neobsahuje samoopalovací látky. Složení respektuje oceány – neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene
  269 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Chcete svou pokožku chránit před UV zářením a zároveň ze slunečních paprsků vytěžit maximum? Díky lehkému spreji na opalování budete krásně hnědá i bez samoopalovacích látek. Obsahuje totiž výtažky, které aktivují tvorbu pokožce vlastního melaninu, a přispívají tak k rychlejšímu zhnědnutí pokožky. Navíc vás okamžitě ochrání před spálením a je voděodolný. Složení také respektuje oceány – neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone, octocrylene a je bez mikroplastů. Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána. Chraňte sebe i planetu a své pokožce dopřejte bronzový nádech:

  Pred použitím riadne pretrepte! Nestriekajte priamo na tvár a vyhnite sa inhalácii obsahu. Aplikujte v dostatočnom množstve pred slnením a na zachovanie ochrany pravidelne opakujte, najmä v prípade potenia, po kúpaní a po osušení uterákom. Menšie množstvo významne znižuje stupeň ochrany. Na slnku nezostávajte príliš dlho, aj keď používate opaľovací prípravok; nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Ani výrobky proti slnečnému žiareniu neposkytujú 100 % ochranu. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nechajte dôkladne vstrebať a vyhnite sa priamemu kontaktu s oblečením a tvrdými povrchmi, môže zanechať stopy.