Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Odol

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Odol Classic zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Classic při pravidelném čištění pomáhá účinně odstraňovat zubní plak, je šetrná k zubní sklovině a díky obsahu fluoridu pomáhá chránit před zubním kazem.
  36 Kč

  Odol Fluorid zubní pasta 100 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Fluorid je vhodná pro klinicky ověřenou fluoridovou prevenci zubního kazu. Fluorid je důležitý pro silné a zdravé zuby a aktivně posiluje zubní sklovinu.
  36 Kč

  Odol Herbal zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Herbal obsahuje výtažky ze 6 bylin a to 2 druhy máty, majoránky, rozmarýnu, tymiánu a petržele. Pravidelné čištění zubů pastou Odol Herbal pomáhá udržet zdravé dásně.
  36 Kč

  Odol Naturals Mint Clean 75 ml

  Popis : Popis ODOL Naturals Mint Clean 75ml ODOL Naturals Mint Clean obsahuje jedinečnou směs přírodní máty peprné pro to pravé osvěžení. Odol Naturals obsahuje 97 % přírodních složek.
  36 Kč

  Odol Stoma Paradentol zubní pasta 75 ml

  Popis : Odol Stoma Paradentol je zubní pasta, která při pravidelném čištění zubů pomáhá odstraňovat škodlivý zubní plak. Zubní pasta ODOL Stoma Paradentol, pomáhá udržovat zdravé dásně, nová receptura zubní pasty obsahuje látku Bradosol, který pomáhá chránit zubní sklovinu.
  36 Kč

  Odol Velvet Fresh zubní pasta 75 ml

  Popis : Odol Velvet Fresh zubní pasta s fluoridem úoskytuje čistý a svěží pocit po každém čištění zubů.
  39 Kč

  Odol Velvet White zubní pasta 75 ml

  Popis : Zářivější a lesklejší zuby už za 7 dní* Pro sebejistý úsměv s viditelně bělejšími zuby** * při čištění zubů 2x denně ve srovnání se zubní pastou Odol Classic **při čištění zubů 2x denně po dobu 8 týdnů ve srovnání se zubní pastou Odol Classic.
  39 Kč

  Odol Whitening zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Whitening obsahuje bělící mikročástice pro efektivní bělení. Při pravidelném používání pomáhá chránit zuby před zubním kazem a udržovat zdravé dásně.
  36 Kč