Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  opalovací krémy

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 30 150 ml

  Popis : ASTRID SUN Neviditelný suchý sprej na opalování COCONUT LOVE OF 30 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.
  99 Kč

  Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50 150 ml

  Popis :Astrid Sun Neviditelný suchý sprej na opalování OF 50 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL* Test in vitro na IRA a HEVL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Složení obohacené o kokosový olej podporuje hydrataci pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt až -2 °C**. **Test in vivo; okamžité snížení teploty pokožky maximálně o -2 °C. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.
  119 Kč

  Astrid SUN hydratační mléko po opalování 400 ml

  Popis : Hydratační mléko po opalování Sun 400 ml je to pravé pro vaši pokožku namáhanou sluncem!
  139 Kč

  Astrid Sun Kids OF 50 dětské mléko na opalování 200 ml

  Popis : Dětské mléko na opalování OF 50 Sun 200 ml zaručuje dětem vysokou péči a ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Mléko a je určeno na tělo i obličej a obsahuje vyvážený poměr ochranných filtrů. Zároveň je voděodolná. Obsahuje D-panthenol a multivitaminový komplex (beta-karoten a vitaminy A, E, F). Je lehce rozetíratelný a při jeho používání není nutné nanášení opakovat po každém koupání. Mléko na opalování udrží pokošku dítěte hebkou, zdravou a dokonale hydratovanou.
  169 Kč

  ASTRID SUN Mléko na opalování SENSITIVE OF 50+ 150 ml

  Popis : ASTRID SUN Mléko na opalování pro citlivou pokožku OF 50+ s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) okamžitě poskytuje pokožce vysokou širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla.
  149 Kč

  Astrid Sun OF 20 suchý olej na opalování ve spreji 150 ml

  Popis :Suchý olej Astrid Sun na opalování ve spreji s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření. Složení obohacené o olej z vlašských ořechů a kokosový olej podporuje intenzivnější opálení pokožky a poskytuje pokožce okamžitý chladivý efekt. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, suchou na dotek a provoněnou kokosovou vůní. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.
  99 Kč

  ASTRID SUN Olej na opalování OF 10 200 ml

  Popis : ASTRID SUN Olej na opalování ve spreji OF 10 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření.
  119 Kč

  ASTRID SUN Olej na opalování OF 6 200 ml

  Popis : ASTRID SUN Olej na opalování ve spreji OF 6 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření.
  79 Kč

  ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování sprej OF 30 270 ml

  Popis : ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování ve spreji OF 30 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla.
  159 Kč

  ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování sprej OF 50 270 ml

  Popis : ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování ve spreji OF 50 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla.
  199 Kč

  Nivea After Sun Moisture hydratační sprej po opalování 200 ml

  Popis : Složení obohacené o kyselinu hyaluronovou hydratuje pokožku až po dobu 48 hodin. Bio aloe vera chladí a zklidňuje. Navrací pokožce po opalování ztracenou hydrataci a pružnost. Osvěžující lehké složení se nelepí a nezanechává mastný film. Zanechává pokožku hebkou a zabraňuje jejímu loupání.
  199 Kč

  Nivea Sun After sun moisture hydratační mléko po opalování 400 ml

  Popis : Sluneční paprsky mohou na pokožce vyčarovat zdravý bronz i bolavé zarudnutí. Dopřejte své pokožce intenzivní zklidnění a ochlazení díky aloe vera. Navíc zanechává pokožku hedvábně jemnou. Vsaďte na: NIVEA Hydratační mléko po opalování.
  199 Kč

  Nivea Sun Bronze mléko po opalování 200 ml

  Popis : Dokonalá dávka hydratace a úlevy pokožky po slunění s účinkem prodlužující opálení!
  179 Kč

  Nivea Sun Dětský sprej na opalování Sensitive OF 50+ 200 ml

  Popis : Sprej je vhodný i pro citlivou pokožku. Má dlouhodobě voděodolné a hypoalergenní složení. Vysoce kvalitní UVA/UVB ochranný systém okamžitě chrání pokožku před spálením a trvalým poškozením. Dermatologicky testováno a schváleno pod dohledem pediatrů. 95 % lahve je z recyklovatelného materiálu.
  299 Kč

  Nivea Sun Kids OF 50+ Dětské cestovní mléko na opalování OF 50+ 50 ml

  Popis : Praktické cestovní balení, které sbalíte i do plného kufru a vezmete na palubu letadla. Jemné složení pro děti. UVA/UVB filtry chrání citlivou dětskou pokožku před spálením a poškozením. Dětskou pokožku navíc chrání před dehydratací.
  179 Kč