Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  ostatní

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Omino Bianco Marseille tekutý prací prostředek 50 PD 2l

  Popis : Tekutý prací prostředek Omino Bainco Marseille s Marseilleským mýdlem je ideální především pro praní v pračce. Vhodný na bavlnu, vlnu, hedvábí a syntetická vlákna. Nové koncetrované složení obohaceno o enzymy. Vypere jemné i barevné prádlo, pro svěží a voňavé oděvy po dobu až 72 hodin díky vonným perličkám, které respektují tkaniny a barvy.
  179 Kč

  Omino Bianco Pink Lotus tekutý prací prostředek 50 PD 2l

  Popis : Prací prostředek Omino Bianco Pink Lotus je ideální především pro praní barevného prádla, barvy jsou po vyprání jasné, chrání prádlo před zabarvením. S novým koncentrovaným složením, které zaručuje stejnou účinnost i při nižší dávce pracího prostředku, než u předešlé řady. Proniká hluboko do vláken, respektuje vlákna tkanin, chrání barvy a zanechává svěží vůni, která vydrží po dlouhou dobu. Vhodný na vlnu, bavlnu, hedvábí a syntetická vlákna. Určený pro praní bílého i barevného prádla
  179 Kč

  Savo univerzální prací gel 20PD 1l

  Popis : Savo univerzální prací gel na barevné i bíle prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Inovativní složení pracího gelu obsahující 80 % biorozložitelných organických složek zanechá vaše prádlo hygienicky čisté, příjemně provoněné a dlouhodobě svěží. Vůně pracího gelu je kombinací směsí jasmínu, karafiátu, fialek a osvěžujících ovocných prvků jablka a melounu. Navíc jeho pečující složky zachovají intenzitu barev vašeho oblečení. Prací gel můžete bez obav použít na všechny tkaniny s výjimkou vlny a hedvábí. Zbavte se odolných skvrn a nechte své prádlo zazářit čistotou!
  149 Kč