Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  ostatní

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Q-Power prací gel s marseillským mýdlem 25 PD

  Popis : Speciální tekutý prací prostředek s marseillským mýdlem účinně odstraňuje nečistoty a odolné skvrny z tkanin již při nízkých teplotách. Je vhodný na bílé i barevné prádlo. Pečuje o vlákna, chrání je před tvorbou žmolků a zachovává jejich tvar. Při polovičním dávkování lze prostředek použít i pro ruční praní.
  69 Kč

  Savo univerzální prací gel 20PD 1l

  Popis : Savo univerzální prací gel na barevné i bíle prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Inovativní složení pracího gelu obsahující 80 % biorozložitelných organických složek zanechá vaše prádlo hygienicky čisté, příjemně provoněné a dlouhodobě svěží. Vůně pracího gelu je kombinací směsí jasmínu, karafiátu, fialek a osvěžujících ovocných prvků jablka a melounu. Navíc jeho pečující složky zachovají intenzitu barev vašeho oblečení. Prací gel můžete bez obav použít na všechny tkaniny s výjimkou vlny a hedvábí. Zbavte se odolných skvrn a nechte své prádlo zazářit čistotou!
  149 Kč

  Tide gel Color prací prostředek 1,705 l 31 PD

  Popis : Tekutý prací gel TIDE s praktickým aplikačním uzávěrem skvěle odstraňuje skvrny už při prvním praní. Prací gel TIDE je sice tvrdý ke skvrnám, ale k prádlu je velice šetrný.
  169 Kč