Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  ostatní

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Pažitka pravá Jemná Seva Seed 1,5 g

  Popis : Odrůda vhodná k rychlení i pro polní pěstování. Vytváří sytě zelené listy s vysokým obsahem vitamínu C. Slouží pro ochucení jídel.
  13 Kč

  Pažitka pravá Pražská 1,5 g

  Popis : Odrůda vhodná k rychlení i pro polní pěstování. Vytváří sytě zelené listy s vysokým obsahem vitamínu C. Vhodná pro kuchyňské využití.
  13 Kč

  Pažitka čínská česneková 1,5 g

  Popis : Vytrvalá bylina dorůstající výšky 50 cm. Kvete bílými hvězdicovitými květy. Ploché listy mají česnekové aroma. Seje se do sponu 20 - 30 x 20 cm po dvaceti semenech.
  20 Kč

  Kopr vonný Hanák Seva Moravia 3g

  Popis : Odrůda dorůstající do výšky až 100 cm. Vyséváme přímo na stanoviště. Pro svou jemnou chuť je vhodná pro nakládání zeleniny nebo pro přímou spotřebu.
  13 Kč

  Řeřicha zahradní Dánská 5 g

  Popis : Odrůda listové zeleniny. Vysévá se do misek a truhlíků především v zimním a jarním období. Pro svou jemnou a aromatickou chuť se využívá do salátů, pomazánek nebo jako příloha k jídlům.
  13 Kč

  Citronová tráva 0,2 g

  Popis : Vytrvalá tropická tráva, která vytváří velké trsy tenkých, šedozelených listů. Listy a stonky dodávají pokrmům citronové aroma i chuť.
  49 Kč

  Jahodník měsíční Rujana Osiva moravia 0,2 g

  Popis : Odrůda se silnou násadou drobných, červených, kuželovitých, aromatických plodů.
  20 Kč

  Mochyně peruánská 0,1 g

  Popis : Jednoletá lilkovitá rostlina, která plodí žluté, aromatické bobule uzavřené v nafouklém kalichu. Sladkokyselé bobule mají vysoký obsah vitamínu C, provitamín A, pektiny, fosfor a další. Pěstujeme obdobně jako rajčata.
  20 Kč

  Lilek vejcoplodý Black Beauty 0,8 g

  Popis :Teplomilná zelenina vhodná pro pěstování z předpěstované sadby. Vyžaduje záhřevné písčitohlinité půdy. Vhodné pěstovat v pěstitelských krytech (fóliovnících, sklenících).
  17 Kč

  Pastiňák Dlouhý bílý Pastiňák 3 g

  Popis : Odrůda vhodná pro polní pěstování. Vysoce výnosná, odolná proti chorobám. Je dobře skladovatelná. Používá se pro přímou spotřebu, konzervaci i sušení.
  16 Kč

  Patizon White Custard 1,5 g

  Popis : Teplomilná plodina vytvářející plody diskovitého tvaru. Vyžaduje teplejší stanoviště. Plody se sbírají pro přímou spotřebu i různé kuchyňské úpravy a konzervaci. Výsev po 3 semenech.
  16 Kč

  Kadeřávek zelený 0,8 g

  Popis : Raný výnosný polovysoký kadeřávek, odolný vybíhání do květu s velkou odolností proti mrazům. Listy jsou zkadeřené, křehké a jemné.
  13 Kč