Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  ostatní

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Chilly Intima Antibacterial gel pro intimní hygienu 200 ml

  Popois : Chilly Intima Antibacterial čistící gel pro každodenní hygienu, který vám pomůže ochránit intimní partie za všech okolností, a to i pokud navštěvujete místa, na nichž je vysoké riziko výskytu bakterií, jako jsou plavecké bazény a tělocvičny. Tento přípravek pomáhá zmírňovat svědění, a poskytne vám naprosto bezpečnou ochranu!
  99 Kč

  Chilly Intima Delicate gel pro intimní hygienu 200 ml

  Popois : Intimní gel Delicato je ideální pro ženy s velmi citlivou pokožkou a sliznicemi, pro ženy, které používají tampony a dále je velmi vhodný po intimním styku. Doporučujeme vyzkoušet i další výrobky Chilly .
  99 Kč

  Chilly Intima fresh gel pro intimní hygienu 200 ml

  Popois : Chilly Intima Fresh gel pro intimní hygienu, díky kterému se budete cítit svěží dlouhé hodiny; doporučujeme všem, které stejně jako vy touží po intenzivním pocitu svěžesti i v těch nejintimnějších partiích. Celodenní svěžest má teď jedinou barvu - zelenou!
  99 Kč

  Lactacyd Femina 300 ml

  Pro každodenní hygienu a ochranu intimních partií.

  99 Kč

  Lactacyd Femina sensitive 300 ml

  Pro každodenní hygienu a ochranu intimních partií.

  99 Kč

  Lactacyd ubrousky pro intimní hygienu FEMINA 15 ks

  Šetrné složení s alantoinem

  Gynekologicky testováno

  Hypoalergenní

  69 Kč

  Lilien gel na intimní hygienu 350 ml

  Popis : Jemný sprchový gel vhodný především pro intimní hygienu. Obsahuje prášek ze sušených listů Aloe Vera, jenž napomáhá udržovat zdravou a mladistvou pokožku. Kyselina mléčná přispívá k udržení a obnovení přirozeného PH na intimních místech a tím vytváří bezpečnou bariéru proti choroboplodným zárodkům.
  79 Kč

  Nivea intimo Mild sprchová emulze pro intimní hygienu 250 ml

  Popis: Intimní partie si zaslouží obzvlášť citlivou péči. Dopřejte jim tu nejlepší. Šetrná emulze s bio jojobovým olejem a přírodním výtažkem z heřmánku jemně myje a chrání před bakteriemi a infekcemi. Dodá vám pocit svěžesti a pohodlí. A to klidně každý den! Dlouhodobý pocit čistoty zajistí - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Mild.
  89 Kč

  Nivea intimo Sensitive sprchová emulze pro intimní hygienu 250 ml

  Popis : Pečujte o intimní partie jemnou emulzí s kyselinou mléčnou, panthenolem a přírodními výtažky z heřmánku. Citlivá pokožka se zklidní a bude chráněná před bakteriemi i infekcemi. Sprchová emulze přináší úlevu přecitlivělým a podrážděným partiím. Omezuje pocit pálení, napětí i bolesti. Každodenní jemnou péči zajistí - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Sensitive.
  89 Kč