Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  ostatní

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Dekalko na rez a vodní kámen 3 sáčky 150 g

  Popis : Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů. Může se rovněž použít do autochladičů, na čištění chromovaných armatur, sanitárního vybavení, obkladaček apod.
  69 Kč

  Dr. Beckmann odstraňovač vodního kamene 250 ml

  Popis : Vodní kámen usazený v kávovaru nebo varné konvici není příjemný na pohled a také snižuje kvalitu nápoje.
  99 Kč

  Dr. Beckmann Žlučové mýdlo 250 ml

  Popis : Expert na odstraňování skvrn. Žlučové mýdlo s kartáčkem si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Aktivní složení s přírodním žlučovým mýdlem a bio-alkoholem pronikne hluboko do vláken a odstraní nečistoty. Produkt neobsahuje bělidla, barviva ani parfémy a je tak velmi šetrný vůči materiálu.
  119 Kč

  Fixinela Perfekt čistič krbových skel a grilů 500 ml

  Popis : Čistič krbových skel je speciální čistící přípravek na krbová skla, grily a rošty, odstraňuje mastnotu, připáleniny, saze a organické nečistoty. Speciální čisticí prostředek na krbová skla, grily a rošty. Odstraňuje mastnotu, připáleniny, saze a organické nečistoty.
  79 Kč

  Mefisto na krbová skla 500 ml

  Popis : Mefisto Speciál, čistič na krbové vložky a kamna. Přípravek s mechanickým rozprašovačem je určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen a prosklených vložek krbů.
  129 Kč

  Tapuna čistič na žehličky 55 g

  Popis : vysoce účinný tavný prostředek na čištění napálených žehlících ploch u žehliček.
  69 Kč