Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  ostatní

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Axe Africa Men deospray 150 ml

  Popis : Vůně AXE Africa pomocí nevšední vůně citrusových plodů a jantaru vnese dobrodružství i do té největší každodenní šedi. Používej na tělo a krk neodolatelnou vůni a začni svůj den sebevědomě. Neboj se vystoupit z davu!
  89 Kč

  Old Spice Oasis deodorant spray 150 ml

  Popis : Old Spice deodorant sprej OASIS s kouřovou vanilkou a jantarovými tóny byl vytvořen přímo pro potřeby všech mužů. Bojuje proti tělesnému zápachu a potu až 48 hodin, a navíc nezanechává žádné bílé stopy a žluté skvrny. Ochrana od značky Old Spice, kterou potřebujete, a vůně, kterou si zasloužíte.
  79 Kč

  Old Spice Original deospray 150 ml

  Popis : Kdyby ho váš děd nepoužíval, vůbec byste tu nebyli. Již po celá desetiletí je Old Spice Original nezaměnitelnou vůní zkušených mužů. Jak krásně vonět Věřte instinktu svého děda. Zvolte si tělový sprej a deodorant Old Spice. Zvolte si vůni mužnosti.
  79 Kč

  Old Spice Restart deodorant spray 150 ml

  Popis : Deodorant Restart poskytuje dlouhodobou spolehlivou ochranu před pocením a zápachem a dodává dlouhotrvající pocit svěžesti. Nezanechává žádné bílé stopy a žluté skvrny.
  79 Kč

  Old Spice Rock deospray 150 ml

  Popis : Old Spice Rock ve spreji má funkci antiperspirantu i deodorantu. Zatímco antiperspirant omezuje tvorbu potu, deodorant voní, a tím eliminuje zápach vznikající činností mikroorganismů na kůži až po dobu 48 hodin. Obsahuje 0 % alkoholu, takže je vhodný i pro citlivou pokožku se sklonem k podráždění.
  79 Kč