Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  ostatní

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Axe Africa Men deospray 150 ml

  Popis : Vůně AXE Africa pomocí nevšední vůně citrusových plodů a jantaru vnese dobrodružství i do té největší každodenní šedi. Používej na tělo a krk neodolatelnou vůni a začni svůj den sebevědomě. Neboj se vystoupit z davu!
  99 Kč

  Axe Dark Temptation fresh Men deospray 150 ml

  Popis : Pánský deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vůně, která podtrhne Tvoje charisma a navíc vás příjemně osvěží po celý den. Jemné čokoládové tóny vytvářejí osobité aroma navodí tato vůně příjemné pocity a nabudí Tvoje smysly, takže můžete vyrazit do nového dne plni elánu a očekávání. Aplikuj na tělo a krk neodolatelnou vůni, která dělá dojem.
  99 Kč

  Brut Original deostick 50 ml

  Popis : Účinný pánský anti-transpirant s krásnou originální mužnou vůní. Silná ochrana proti odéru potu.Účinný pánský anti-transpirant s krásnou originální mužnou vůní. Silná ochrana proti odéru potu. Brut patří mezi ikony panské kosmetiky po dlouhá desetiletí. Brut je dynamická, ryze mužná vůně zachycující obraz přírody. V 60. Letech minulého století vyvinul módní návrhář francouzského původu pan Faberge vůni, která v krátké době oslovila muže celého světa. Řada pánské kosmetiky BRUT obsahuje jak vůně tak pěstící produkty. Oblíbenost této klasické vůně spočívá v dosud nenapodobeném zbarvení esence.
  69 Kč

  Old Spice Oasis deodorant spray 150 ml

  Popis : Old Spice deodorant sprej OASIS s kouřovou vanilkou a jantarovými tóny byl vytvořen přímo pro potřeby všech mužů. Bojuje proti tělesnému zápachu a potu až 48 hodin, a navíc nezanechává žádné bílé stopy a žluté skvrny. Ochrana od značky Old Spice, kterou potřebujete, a vůně, kterou si zasloužíte.
  79 Kč