Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Parodontax Active Gum Health Herbal Mint ústní voda 500ml

  Výrobce: GlaxoSmithKline
  Popis : Zdravé dásně jsou základem zdravých zubů. Aktivně bojuje s bakteriemi zubního plaku, vytváří ochrannou vrstvu, a tím pomáhá předcházet opakovanému usazování plaku. Používejte ústní vodu Parodontax Active Gum Health jako každodenní součást pravidelné péče o vaši ústní dutinu. Pomůže Vám udržet zdravější dásně a silnější zuby. Ústní voda s fluoridem bez alkoholu.
  119 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Vždy postupujte podle návodu na obale. Návod k použití: Používejte 2× denně. Před použitím jemně protřepte. Vyplachujte si ústa 10 ml ústní vody po dobu 1 minuty a poté vyplivněte. Po použití si nevyplachujte ústa vodou. Nepijte přímo z láhve. Nepolykejte.

  Složení:

  Aqua
  Glycerin
  PEG-60 hydrogenated castor oil
  Sodium citrate
  Sodium lauryl sulfate
  Aroma
  Methylparaben
  Propylparaben
  Zinc chloride
  Gellan gum
  O-cymen-5-ol
  Sodium fluoride
  Sodium saccharin
  CI 17200
  Obsahuje fluorid sodný 0,0497 % w/w (225 ppm F).

  Bezpečnostní varování:

  Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 6 let. V případě podráždění přestaňte používat. Nepoužívejte, pokud ochranná fólie uzávěru chybí nebo je  poškozená.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Indulona original krém na ruce 85 ml

  Tradiční receptura bez konzervačních látek pro intenzivní péči.
  39 Kč

  Corega fixační krém Extra silný XL 70 g

  Popis : Když nemusíte mít obavy o pevné držení zubní náhrady, máte mnohem více času zabývat se jinými věcmi. Pokud hledáte extra silné 3D držení ve všech 3 směrech s přirozenějším pocitem, už nehledejte dál. COREGA silný fixační krém Vám nabízí 3D držení a neobsahuje zinek.
  119 Kč

  Parodontax Active Gum Health Fresh Mint ústní voda 500ml

  Popis : Parodontax Active Gum Health Fresh Mint ústní voda s fluoridem bez alkoholu. Používejte jako každodenní součást pravidelné péče o Vaši ústní dutinu. Pomůže Vám udržet zdravější dásně a silnější zuby.
  119 Kč

  Parodontax Active Gum Health Extra Fresh ústní voda 500ml

  Popis : Zdravé dásně jsou základem zdravých zubů. Problémy s dásněmi mohou být způsobené hromaděním zubního plaku v těžko dostupných místech, což může vést až k ústupu dásní.
  119 Kč