Vycházková obuv na cestu do práce, sportovní obuv pro víkendový jogging, lyžařské boty. Všechny jsou hostiteli bakterií a plísní zodpovědných za zápach. Tento problém se týká bot i ponožek, ať už je nosí mladší či starší osoby. Sanytol dezinfekce do obuvi zahubí 99,9 % bakterií, virů a plísní, které jsou zdrojem nejen zápachu, ale i onemocnění kůže nohou.
Dezinfikuje všechny boty v rodině a odstraňuje z nich nepříjemné pachy. Obsahuje aktivní činidlo na pohlcování zápachu. Nezanechává skvrny, ani zbytky mastnoty. Neodbarvuje. Jemná a svěží vůně.
Upozornění:
Používejte biocidní přípravky bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
Bezpečnostní upozornění
GHS02 - hořlavé látky
GHS07 - dráždivé látky Signální slovo: Nebezpečí
Obsah nebezpečných látek
>=30% hidorcarburos alifáticos; desinfectantes; Sodium benzoate; perfumes; HEXYL, CINNAMAL; D-LIMONENE; LINALOOL.
| H222 | Extrémně hořlavý aerosol. |
|---|
| H229 | Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. |
|---|
| H319 | Způsobuje vážné podráždění očí. |
|---|
| P101 | Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. |
|---|
| P102 | Uchovávejte mimo dosah dětí. |
|---|
| P211 | Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. |
|---|
| P251 | Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. |
|---|
| P260 | Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. |
|---|
| P271 | Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. |
|---|
| P301+P312 | PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře |
|---|
| P305+P351+P338 | PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktníčočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte vevyplachování. |
|---|
| P410+P412 | Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. |
|---|
| P501 | Odstraňte obsah/obal dle instrukcí na výrobku. |
|---|