Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  péče o nohy

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy 150 ml

  Popis : Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
  89 Kč

  Alpa Pedik zásyp na nohy 100 g

  Popis : Alpa Pedik s obsahem účinné látky zinc ricinoleate váže pach, který vzniká při nadměrném pocení nohou.
  39 Kč

  Naturalis krém na nohy Cannabis 125 ml

  Popis : Krém na nohy s konopným olejem, antibakteriálními a antimykotickými přísadami, které redukují výskyt plísní. Účinně omezuje pocení nohou, a tím napomáhá předcházet vzniku nepříjemného zápachu.Pro každodenní použití
  39 Kč

  PEO antiperspirant spray na nohy 150 ml

  Popis : Ochrana proti pocení a nepříjemnému zápachu, osvěžující a chladivý efekt, svěží vůně. Lehký rychleschnoucí sprej je určený k cílené péči o pokožku nohou. Kombinace antiperspiračních a deodoračních látek poskytuje dlouhotrvající ochranu proti pocení a vzniku nepříjemného pachu. Obsažené účinné látky zároveň pokožku osvěží a příjemně chladí.
  59 Kč

  PEO deodorační spray do bot 150ml

  Popis : Svěží rychleschnoucí spray pro účinné odstranění zápachu bot. Obsažená deodorační látka neutralizuje pach vznikající při pocení nohou. Antibakteriální přísada omezuje rozvoj nežádoucích mikroorganismů v obuvi.
  59 Kč

  PEO Deodorant spray na nohy 150 ml

  Popis : Lehký rychleschnoucí deo spray se svěží vůní je určený k cílené péči o pokožku nohou. Kombinace účinných látek poskytuje dlouhotrvající ochranu před vznikem nežádoucího
  59 Kč

  PEO Gel na nohy osvěžující 100 ml

  Popis : PEO osvěžující gel na nohy. Nemastný gel s obsahem mentolu a čajovníkového oleje. Gel osvěží unavené a oteklé nohy.
  59 Kč

  PEO Krém na nohy levandulový 100 ml

  Levandulový krém k péči o chodidla.

  Změkčuje ztvrdlou kůži chodidel.

  59 Kč

  Peo krém na zrohovatělou kůži 75 ml

  Popis : Peo Krém na zrohovatělou kůži s 20 % urey má velmi účinné složení pro redukci zrohovatělé, mozolnaté kůže a velmi suché kůže na nohou a zlepšení jejího vzhledu.
  69 Kč

  Peo regenerující krém na rozpraskané paty 100 ml

  Popis : Krém je určen k ošetření ztvrdlé, drsné a popraskané kůže na patách. Napomáhá hojení a zacelování prasklin ve zrohovatělé vrstvě kůže. Výrazně snižuje bolestivost postižených míst, omezuje vznik nových prasklin, a tím i riziko možnosti vzniku infekce.
  69 Kč