Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  BALbio bakterie do septiků, žump a čističek 100 g

  Výrobce: Druchema
  Popis :BALbio bakterie do septiku ekologicky rozkládají organické látky. Odstraňují zápach, vytváří a udržují přírodní proces rozpadu. BALbio bakterie do žump, septiků a čističek odpadních vod jsou specifické tím, že obsahuje fakultativní bakterie, které dokáží pracovat jak v aerobním, tak i v anaerobním prostředí (tudíž za přístupu vzduchu i bez přístupu vzduchu), proto je vhodný jak pro klasické žumpy a septiky, tak i pro moderní domovní čistírny odpadních vod.
  99 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • bio enzym do septiku
  • přírodní bakterie do čističky odpadních vod
  • bakterie do septiku, jímky, žumpy
  • odstraňují zápach
  • urychlovač do septiku
  • přírodní proces rozpadu

  Přípravek do septiku obsahuje bakterie a enzymy které rozloží veškerý organický odpad v jímce tak, že po pravidelném používání zůstává v jímce pouze lehce zakalená voda. Emzymy do septiku fungují jako urychlovač septiku.

  Pravidelnou aplikací tablet do septiku tak snížíme frekvenci vyvážení jímky, protože hustý organický kal se dále v jímce neusazuje. Další nespornou výhodou tohoto přípravku, kterou uživatelé ocení zejména při kolísání atmosférického tlaku je, že obsah jímky nezapáchá (zmínit třeba příklad, že sedíte doma na  zahradě se svými známými a v případě kolísání tlaku se velmi často stává, že obsah jímky velmi nepříjemně zapáchá a narušuje tak pohodu, kterou si lidé chtějí na zahrádce užívat).

  Jak často a kdy přípravek do septiku aplikovat?

  Aplikujeme po dobu celého roku, a to jednou měsíčně. Často se setkáváme s  názory lidí, že v zimě se produkty na této bázi neaplikují, protože jímka zamrzá či podobnými názory. Toto však absolutně není pravda. Při procesech organického rozkladu se uvolňuje teplo a k zamrzání tedy nedochází. Při vynechání dávkování v zimním období se pak uživatelé zbytečně dostávají na začátek procesu, kdy se jímka opět během zimních měsícu zaplní tuhými kaly.

  Aplikace bakterie do septiku:

  Aktivovaný roztok aplikujeme nejlépe přes toaletu, následně spláchneme.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Alpa gel po bodnutí hmyzem 20 ml

  Popis : Alpa Gel po bodnutí hmyzem je přípravek k lokálnímu ošetření pokožky příjemně chladí. Má mírně znecitlivující účinky. Snižuje pocit pálení a svědění po bodnutí. Lze jej použít také k uklidnění pokožky například po spálení kopřivami.
  36 Kč

  Alpa Amica suchý šampón na vlasy 30 g

  Popis : Alpa Amica je přípravek, který odmašťuje vlasy, je určen k příležitostnému použití vedle obvyklého mytí vlasů. Suchý šampon obsahuje speciálně upravený rýžový škrob, který má jedinečnou schopnost vázat nadbytek tuku z vlasů.
  36 Kč

  Carlotherm plus 100 g

  Popois : Nepěnivá zubní pasta. Tradiční výrobek , který je již dlouhá léta oblíbeným přípravkem dentální hygieny pro ty, kteří dávají přednost kvalitě a zubní pastě vyrobené podle nejmodernejších medicínských poznatků a tou největší péčí.
  59 Kč

  UHU Sekundové lepidlo na plasty 3 g

  Popis : Speciální, velmi silné a účinné kyanoakrylátové lepidlo pro lepení různých druhů plastů. Ideální pro lepení a opravy malých ploch.
  69 Kč