Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Protex Sensitive tuhé antibakteriální mýdlo 90 g

  Popis : Udržujte zdraví svých rukou a své rodiny a chraňte je před bakteriemi s novým toaletním mýdlem Protex Plus Moisture Sensitive! Obsahuje snížené množství alergenů v parfémech oproti variantě Protex Plus Moisture Lock Nourishing.
  23 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Odol Herbal zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Herbal obsahuje výtažky ze 6 bylin a to 2 druhy máty, majoránky, rozmarýnu, tymiánu a petržele. Pravidelné čištění zubů pastou Odol Herbal pomáhá udržet zdravé dásně.
  29 Kč

  Odol Classic zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Classic při pravidelném čištění pomáhá účinně odstraňovat zubní plak, je šetrná k zubní sklovině a díky obsahu fluoridu pomáhá chránit před zubním kazem.
  29 Kč

  Varta Superlife baterie AA 4 ks

  Popis : Zinko-chloridové tužkové baterie typu AA od známého výrobce Varta patří do řady Superlife. Ta je charakteristická nízkou spotřebou energie, a tím pádem disponuje dlouhou výdrží a nízkou spotřebou energie. Baterie je vhodná pro nástěnné hodiny, svítilny nebo dálkové ovladače.
  29 Kč

  Mr. Proper Koupelna Alpine Fresh čistič 800 ml

  Popis : Je to tak jednoduché. Okamžitě, bez dalších kroků, odstraňuje skvrny po vodních kapkách a zbytky mýdla ze všech povrchů v koupelně – bez drhnutí a šmouh. Nezanechává po sobě nic než zářivou čistotu a oslnivý lesk díky rostlinné složce (83 % všech povrchově aktivních látek, které podléhají zpracování). K dispozici s úžasnou vůní Alpine Fresh.
  89 Kč