Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Q-Power Prací prášek na záclony 600g 5PD

  Popis : Komplexní prášek na záclony - Intenzivní praní a namáčení. - Extra bělící účinnost. - Odstraní velmi odolnou špínu (např. prach, nikotin a mastnotu).
  49 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Příprava a použití

  Dávkovaní viz obal.

  Při ručním paní prášek nejprve dokonale rozpusťte mícháním a čeřením ve vodě. Teprve do takto připravené lázně vložte prádlo.
  Informace o tvrdosti vody Vám poskytne příslušná vodárna. Perte při teplotách do 40°C, dbejte doporučení výrobce textilu.

  Použití: Při praní dodržujte teploty a pokyny uvedené výrobcem textilií. Při praní v pračce dávkujte do přihrádky pro hlavní praní nebo přímo do bubnu pračky. Při ručním praní prášek nejprve dokonale rozpusťte mícháním a čeřením ve vodě. Teprve do takto připravené lázně vložte prádlo.

  Skladování

  Chraňte před mrazem, výkyvy teplot a přímým slunečním svitem. Udržujte v suchu. Minimální trvanlivost 24 měsíců od data uvedeného na obale.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Ariel Mountain spring tekutý prací prostředek 70 dávek

  Popis : Tekutý prací gel Ariel s praktickým aplikačním uzávěrem skvěle odstraňuje skvrny už při prvním praní. Aplikační uzávěr s pružnými lamelami a speciální úpravou povrchu umožňuje ošetřit skvrny před praním a zapracovat prací prostředek do tkaniny. Umožňuje přesné dávkování pracího prostředku. Prací gel Ariel je sice tvrdý ke skvrnám, ale k prádlu je velice šetrný. Pokud chcete nejlepší výsledky, vložte uzávěr naplněný pracím prostředkem do bubnu pračky.
  399 Kč

  Ariel Color tekutý prací prostředek 100 PD

  Popis : Ariel gel Color je tekutý prací gel na barevné prádlo. Výborně odstraňuje skvrny, a to už při prvním praní. I přes vysokou účinnost je k prádlu velmi šetrný a stále zachová zářivé barvy. Tekutý prací gel začíná působit již uprostřed praní a tím se násobí jeho prací účinek. Hravě si poradí se skvrnami, které jsou příčinou zápachu, a rovněž tělesnými pachy. Také zabraňuje usazování nečistot a skvrn v tkanině. Pro nejlepší výsledky praní je vhodné vložit uzávěr pracího gelu přímo do bubnu pračky. Díky ARIELU Color bude vaše prádlo krásně čisté, svěží a plné jemné vůně.
  499 Kč

  Vanish Oxi tekutý odstraňovač skvrn 1 l

  Popis : Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač skvrn odstraní skvrny již po prvním praní. Je účinný na velké spektrum skvrny. Pro dosažení maximální rychlosti a účinku proveďte předčištění nebo textilii namočte.
  99 Kč

  Vanish bělení záclon 500 ml

  Popis : Vanish bělící přípravek na záclony 500 ml, je vhodný na všechny Vaše záclony, krajky a tyly. Díky jedinečné ochranné vrstvě chrání Vaše záclony před dalším usazováním špíny a zažloutnutím.
  99 Kč