Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  repelenty

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alpa gel po bodnutí hmyzem 20 ml

  Popis : Alpa Gel po bodnutí hmyzem je přípravek k lokálnímu ošetření pokožky příjemně chladí. Má mírně znecitlivující účinky. Snižuje pocit pálení a svědění po bodnutí. Lze jej použít také k uklidnění pokožky například po spálení kopřivami.
  29 Kč

  Alpa Repelent sprej osvěžující lihový 90 ml

  Popis : Účinnou látkou Alpa repelentu je diethyltoluamid, který odpuzuje bodavý hmyz i klíšťata. Přípravek se aplikuje na nechráněná místa kůže. Jestliže hmyz znovu obtěžuje, ošetření je třeba opakovat. Přípravek byl testován státním zdravotním ústavem.
  79 Kč

  Alpa Repelent sprej pro děti 100 ml

  Popis : Alpa Repelent pro děti je přípravek určen pro děti od 1 roku. Obsahuje Insect Repellent 3535 – šetrnou látku s biocidním účinkem. Přípravek se aplikuje na nechráněná místa kůže.
  99 Kč

  Astrid repelent sprej pro děti 150 ml

  Popis : Repelentní přípravek pro děti určený k použití na pokožku, jemně parfémovaný. Zajišťuje dlouhodobou, spolehlivou a účinnou ochranu proti klíšťatům a komárům.
  119 Kč

  Astrid Repelent sprej proti klíšťatům a komárům 150 ml

  Popis : Astrid repelent ve spreji je repelentní přípravek určený k použití na pokožku. Zajišťuje dlouhodobou, spolehlivou a účinnou ochranu proti klíšťatům a komárům.
  99 Kč

  Diffusil repelent Basic spray 100 ml

  Popis : Vysoce účinný repelentní přípravek proti komárům působí okamžitě po aplikaci a ochrání až podobu 6 hodin nebo do umytí. Přípravek je vhodný pro děti od 2 let.
  79 Kč

  Diffusil repelent Dry effect 100ml

  Popis : Repelent v aerosolu díky novému složení zanechává příjemný pocit suchosti na pokožce. Odpuzuje komáry a klíšťata. Působí okamžitě po aplikaci a repelentní účinek na pokožce trvá až 8 hodin od aplikace nebo do umytí.
  79 Kč

  Diffusil repelent Family spray 100 ml

  Popis : Diffusil Family je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 2 let. Repelent účinkuje i na oblečení, můžete jej aplikovat na tričko, kalhoty i na ponožky. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon.
  109 Kč

  Diffusil repelent Plus na pokožku a vlasy 100 ml

  Popis : Vysoce účinný přípravek s repelentními účinky na pokožku i oděv a obuv. Spolehlivě chrání proti komárům tygřím až 6 hodin, ovádům až 5 hodin a klíšťatům až 4 hodiny. Je speciálně vytvořen pro pohyb v přírodě s velkým výskytem komárů.
  79 Kč

  OFF! spray 100ml komáři a klíšťata MAX

  Popis : OFF! repelentní přípravek ve spreji zajišťuje efektivní ochranu kůže proti komárům, mouchám, klíšťatům, blechám, muchničkám a ovádům.
  99 Kč