Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Sensodyne Natural White zubní pasta s fluoridem75 ml

  Výrobce: GlaxoSmithKline
  Popis : Sensodyne zubní pasta s fluoridem Natural White pro silné zuby a zdravé dásně s přírodním uhlím. Kromě čištění zubů dvakrát denně poskytuje klinicky ověřenou 24hodinovou ochranu před citlivostí zubů a všechny výhody, které byste od zubní pasty pro každodenní použití očekávali – silné zuby, zdravé dásně a svěží dech. Zároveň obsahuje fluor, který zabraňuje zubnímu kazu. Pro krásný a zdravý úsměv!
  79 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Vlastnosti zubní pasty Sensodyne:

  • novinka 2022
  • s aktivním přírodním uhlím
  • poskytuje 24hodinovou ochranu
  • pro bělejší zuby
  • pro dospělé a děti od 12 let

  Použití Sensodyne zubní pasty:

  Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte polykání pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Citlivé zuby mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhorší, navštivte Vašeho zubního lékaře.

  Složení zubní pasty SENSODYNE:

  Aqua, Sorbitol, Hydrated silica, Glycerin, Potassium nitrate, Charcoal powder, Cocamidopropyl betaine, Aroma, Xanthan gum, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Sodium hydroxide, Sucralose, Limonene. Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm F).

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Silan Fresh Sky aviváž 1,8 l 72 dávek

  Popis : Silan Fresh Sky koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dodává prádlu neodolatelnou měkkost a jedinečnou vůni, která vydrží až 100 dní. Unikátní parfémové mikrokapsle Silan duo-cap jsou inovativní parfémové perly, které postupně uvolňují vůni právě vypraného prádla. Aktivují se s každým vašim pohybem po celou dobu nošení a rozvíjejí svou jedinečnou vůni, která vás pak obklopuje po celý den.
  99 Kč