Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Tatrachema LUXON čistič myček nádobí 250ml

  Popis : odstraňuje mastnotu, vodný kameň a nepríjemný zápach dokonale vyčistí striekacie trysky a filter zanechá príjemnú vôňu a dokonalú čistotu
  59 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Dávkovanie a použitie:

  Z uzávera obalu prípravku odstráňte samolepiacu fóliu, biely bod pod fóliou musí zostať neporušený. Obal s prípravkom vložte uzáverom smerom nadol do príborového koša alebo zaveste na kôš na riad v prázdnej umývačke riadu. Spustite program umývania pri teplote 65°C -75°C.
  Doporučujeme použitie v školstve, v zdravotníctve, v službách, domácnostiach a pod.

  Dôležité upozornenia:

  Karta bezpečnostných údajov na www.tatrachema.sk - Pre zákazníkov - Na stiahnutie - KBU
  Pozor:
  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-ón a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.

  Bezpečnostné upozornenie:

  Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky vodou a mydlom.

  Prvá pomoc:

  PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára.
  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Q Power ubrousky proti zabarvení 12ks

  Popis : • Zachycují uvolněné barvy • Chrání zářivé barvy vláken • Bezpečné praní různých barev
  49 Kč

  Dove Beauty Cream Wash tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml

  Popis : DOVE mýdlo je svým složením šetrné k pokožce. Obsahuje ¼ hydratačního krému a pomáhá dodávat během mytí pokožce rukou výživu. Zanechá ruce jemné a hebké. Pečuje o vaši pokožku. Díky pečujícímu složení je vhodné pro každodenní použití. Pomáhá pokožce, aby zůstala jemná a hebká.
  59 Kč

  Duck Mint čistič WC 5v1 750 ml

  Popis : Duck tekutý čistič se svěží vůní máty je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží. Praktické zakřivené hrdlo láhve snadno dosáhne pod obrubu WC mísy, kde se nejvíc vyskytují usazeniny a zanechává dlouhotrvající vůni.
  49 Kč

  Coccolino Blue Splash aviváž 1,7l 68PD

  Popis :Modré Coccolino Blue Splash má krásnou svěží vůni, která je mezi českými a slovenskými spotřebiteli nejvíce vyhledávaná. Díky koncentrovanému složení stačí použít menší množství aviváže.
  99 Kč