Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Tento Strong 3vrstvé kuchyňské papírové utěrky 2 × 17 m 2 rol

  Výrobce: METSÄ TISSUE
  Tento : Tento Strong je extra silná 3vrstvá papírová utěrka, která si poradí i s těmi nejhůře odstranitelnými skvrnami ve vaší domácnosti.
  46 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Utěrka je velmi pevná a hodí se proto k odstraňování odolných nečistot z většiny povrchů, včetně podlah. Je vhodná i na utírání na mokro či odstranění mastných skvrn.

  Tuto variantu najdete v obchodě v balení po 2 rolích.

  • 100% celulóza
  • Pevný papír s vysokou absorpcí
  • 3 vrstvy
  • Délka rolky 17 m
  • PEFC certifikovaný
  • 100% recyklovatelný obal
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Tento kosmetické utěrky box 200 ks

  Popis : Tento Family produktová řada je zde pro všechny, kdo hledají pro svou domácnost jednoduché a spolehlivé produkty.
  39 Kč

  Orion Kaštany 45 g

  Popis : Ledové Kaštany, to je tradiční receptura, originál od roku 1966 a nejoblíbenější verze z řady Ledových Kaštanů 288,88Kč/kg
  14 Kč

  Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Sensodyne Pronamel je zubní pasta speciálně vyvinutá proti riziku naleptávání zubní skloviny kyselinami z jídla. Pomáhá zpevňovat zubní sklovinu a chrání zvláště citlivé zuby před zubním kazem. Tato zubní pasta je určena všem, kteří jsou vystaveni působení látek obsažených v potravinách a nápojích. Sensodyne Pronamel má svěží příchuť pro pocit čistých úst. Díky nízké brusnosti zamezuje dalšímu zeslabování skloviny. Proto lze tuto speciální zubní pastu používat až 4x denně.
  79 Kč