Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Vlhčené ubrousky Linteo Kids CREATIVE 15ks

  Výrobce: MELITRADE a. s.
  Linteo Kids školní ubrousky perfektně odstraňují skvrny od inkoustu, lepidla, fixu, atd. z rukou a dětských tváří. Jsou vhodné do dětských školních aktovek. Pro zajištění bezpečnosti vašeho malého školáčka jsou ubrousky dermatologicky testované.
  Stará cena: 25 Kč
  16 Kč
  i h

  Linteo Kids školní ubrousky perfektně odstraňují skvrny od inkoustu, lepidla, fixu, atd. z rukou a dětských tváří.
  Jsou vhodné do dětských školních aktovek.
  Pro zajištění bezpečnosti vašeho malého školáčka jsou ubrousky dermatologicky testované.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Sensodyne Rapid Extra Fresh zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta, která uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund. Zubní pasta Sensodyne Rapid Extra Fresh s rychlým nástupem účinku přináší klinicky ověřenou úlevu od bolesti citlivých zubů. Fluorid cínatý obnovuje ochrannou vrstvu na obnaženém dentinu.
  109 Kč 99 Kč

  Alba efekt tekutý škrob na prádlo 500 g

  Popis : Tekutý tužící prostředek na prádlo s ověřenou recepturou. Naškrobí ubrusy, záclony, krajky a další textilie. Oblíbený na škrobení lidových krojů a tradičních háčkovaných ozdob. Parfe­mace lotosu a bílého čaje. Dokonale naškrobí, chrání vlákna, obsahuje opticky zjasňující látky.
  69 Kč 59 Kč

  Aquafresh Little Teeth zubní pasta pro děti, 50 ml

  Popis : Zubní pasta Aqufresh Little Teeth je zubní pasta určená pro malé děti, které mají mléčné zoubky. Mléčné zuby mají tenčí zubní sklovinu a snadněji podléhají zubnímu kazu. Speciální šetrné složení dětské zubní pasty napomáhá zubnímu kazu předejít a zuby účinně chránit.
  69 Kč 19 Kč